Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 40 felettiek mi a tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felettiek mi a tapasztalat van kapás?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta 40 felett semmi esély fiatalabbat találni. Hogy látod? Lassan 40 leszek de fiatalos vagyok. Mégis elgondolkoztatott. Aktív vagyok amúgy.
szept. 14. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is aktív vagyok ...40felett ....szerintem az esélyt mindig meg kell adni....de sajnos a tapasztalatom nekem sem rózsás
szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Sose fogom megérteni, hogy miért fiatalokra vágytok 40 felett. Sokkal nagyobb esélyetek lenne egy ápolt 40esnél.
szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!

Annyira érdekelne majd te mire/kire vágysz ennyi idősen. Akkor megmutatnám neked a saját válaszod :)


Én pl közeledek a 40-hez de nem érzem, hogy ennyi a korom. A barátaim is fiatalosak, sok fiatal vesz körül és kedvelnek, stb. Az van, hogy a fiatalságban mindig lesz/van valami szexi. Ezt lehet vitatni, stb de így van. Sose jöttek be a tőlem idősebbek. A korommal nőtt ez az szám, de most is inkább 25 alattiakkal szoktam lenni. Csak félek idővel ez egyre nehezebb lesz. Bár sok aktív azt mondja az aktívakra mindig van igény ha nem kövérek és igénytelenek. Nem vagyok kövér se és igénytelen se. Azonban én remélem később is lesz esélyem náluk.


Amúgy hány éves vagy?

szept. 14. 23:08
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

45éves vagyok aktív

Van persze keresnek írnak

De nekem ők túl fiatalok.


Tapasztalatom mindegy hogy vékony vagy, esetleg nagydarab akkor is a sportos fiatalos igényes pasikat keresik.

szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

35 vagyok és eszembe sem jutna 25 év alattival kezdeni. Világ életemben a saját korom körüliekkel ismerkedtem, most is ugyanígy 30+ ismerkedem, garantálom, hogy 45 évesen 40-es pasikkal fogok ismerkedni, nem apakomplexusos tinikkel, ill. fiatal felnőttekkel. Én sem érzem magam lelkileg 35-nek, de nem fogok hazudni magamnak, igenis öregszem és nem ámítom magam azzal, hogy fiatalos vagyok.

Attól hogy sok fiatal veszi körbe az embert, még az idő nem áll meg, ugyanúgy tovább öregszünk. Maximum az van ilyen esetekben, hogy az idős fiatalkodik a fiatalokkal, de attól még idős marad. Én ezt groteszknek és szomorúnak tartom.

szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Az utolsó kommentelő úgy érzem az a tipusú ember aki csak azt viseli el ha neki van igaza. Szerinte csak olyan lehet mindenki mint ő és csak az a normális. Nekem ez a gondolkozás 35 évesen ijesztő...


Szerintem nincs a storyban jó vagy rossz. Az se gáz ha valaki korabeliekkel és az se ha fiatalokkal van. Nem gondolom, hogy bárki pálcát törhet a feje felett bármelyiknek is. A kérdés kiírója se írt semmi rosszat. Groteszk ha valaki más, mint te? Sajátos felfogás. Nem mondta, hogy megállt az idő. Se mást. Te kiforgatod csak hogy igazad legyen.


Nem csak 1 út lehet normális és elfogadható azért, mert te azt tartod normálisnak. Jelzem pont ilyen korlátolt gondolkodású emberek szerint vagy te beteg mert meleg vagy. Persze azon gondolom felháborodsz, pedig egy szint.


Amúgy a kérdésre is válaszolok. Tuti ha öregebb az ember nehéz, de nyílván sok múlik a stíluson, külsőn, stb. Azonban mindig lesz valaki. Bár azt gondolom fiatalon se egyszerű. Ha szép vagy mindenki csak meg akar dugni. Ha ronda vagy senki se akar. Ha átlag vagy sokaknak kevés vagy. Sok a hang ember, sok a sunyi, sok a link. Sorolhatnám. Sose könnyű az ismerkedés. 1 nap beszéltem 30 emberrel és 10 ígért talit. Egyikkel se lett semmi. Hát ennyire megbízható a fiatal generáció is :D

szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

6# Egy szóval sem írtam, hogy nem normális 40-esként 25 alattiakkal ismerkedni. Azt írtam, hogy sose fogom megérteni, miért. Van különbség. Főleg a generációs szakadék miatt, ami igenis egy létező jelenség, de nyilván csak kiforgatom a dolgokat, hogy igazam legyen. Amúgy meg ha az ember értelmezi a kérdésben elhangzottakat, jogosan feltételezhető, hogy a kérdező azzal nyugtatja magát, hogy ő márpedig fiatalos. Ez egy külső szemlélő szerint nem biztos, hogy így van. Könnyen meglehet, hogy más szerint egy majdnem 40-es pasi a 22 évesekkel bohóckodik, mert hát ő fiatalos, de közben meg rohadtul nem. Ezt a jelenséget tartom groteszknek. A kérdező, állítása szerint jól elvegyül köztük, ez rendben is van, de attól még nem biztos, hogy egy 3. személy is egyet értene. Ez csak egy feltételezett obszerváció.

Nem is értem honnan veszed, hogy én pálcát török a kérdező felett. Ő volt kíváncsi, hogy annyi idősen kikkel fogok ismerkedni, erre írtam az 5-ös választ. Egyetlenegy rohadt szóval sem a kérdezőt támadtam, sak leírtam a véleményem egy jelenségről, általánosságban véve. Aki személyeskedni kezdett egy hiszti és egy nasi közt, az pont te vagy 6-os. De én persze csak kiforgatom a szavakat, hogy igazam legyen.

szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
En harminc vagyok, de mikor nem volt párom, mindig a korosztalyombol kerestem. 40 feletti miert akar joval fiatalabbal ismerkedni? Ezt valaki magyarazza?
szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Melegeknél a kor annyira nem számít.


Ha nincs gyereked, akkor teljesen mindegy hány, éves vagy.


A heteróknál szokott ez vízválasztó lenni.


Illetve az a fontos, hogy, ne légy boomer, haladj a korral.

Már 30 évesen is lehet valaki az.


Van, aki 40 felett is jól tartja magát, más meg már 30 évesen se.


Személyiség a fontos.

szept. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Meglátásom az, hogy nagyon sok ma az apakomplexusos fiatal,akik a 40 felettieket keresik. Ki erre, ki arra.Nyilván vannak ebben érzelmesek is,de a többség szexre, vagy anyagiak miatt.

Lényegében tényleg mindegy, ki hány éves,ha ad magára,van stílusa és fiatalként nem idősként, idősen pedig nem tiniként akar viselkedni.Mind a kettő mosolyogni való. Minden kornak megvan az előnye, szépsége, amit akkor és ott kell élvezni, nem utólag és nem előre :)

Voltak fiatalabb párjaim nekem is, de már képtelen lennék ismét erre. Jól elbeszélgetek a fiatalokkal, mindig is így volt. De érzem a kort,érzem a stílusbeli változást, hacsak a beszédmódot nézem már abban is, nemhogy másban.

Nemrég lehetett volna egy 26 éves nagyon értelmes fiatalemberrel egy kapcsolatom, ő kezdett érdeklődni, kulturált módon. Csendesen elmondtam neki érveimet, indokaimat arra, miért "nem" a válaszom. Láthatólag szomorú lett,de megértette és azóta nem is láttam ott, ahol beszélgettünk.

Nagyon örülnék neki, ha értelmes és jó karban levő,független 40- 45 feletti férfi lenne az,aki életem párjaként jelentkezne,vagy egymásba botlanánk.


Egyébként pedig mindenki úgy éljen, ahogy szeretne, azzal akivel szeretne ,mert ebbe idegennek, aki nem lát bele a háttérbe amúgy sincs semmi oka,joga beleszólni.


55/F

szept. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!