Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most vasárnap Magnum szaunába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vasárnap Magnum szaunába tervezek menni passzívként. Lenne néhány tanácsotok aki már járt ott, hogy a legkönnyebb többest összehozni?

Figyelt kérdés

aug. 15. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ne menj oda, ha jót akarsz.
aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

#1

Miért ne menjen oda?

aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért ne menjek? Már voltál?
aug. 15. 21:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 Miert nem? En passzivkent akarhanyszor voltam ott mindig talaltam partnert aki megdugott, szoval szex miatt szerintem megeri elmenni
aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy divat leszólni a helyet… pedig nincs vele semmi baj. Menj oda és érezd jól magad. Csak válogasd meg a partnered és ne ész nélkül dugj fűvel fával - szerintem ez egy alap dolog
aug. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A nagy kabinokban lehet szerintem legjobban gruppent összehozni

Pucsíts be, hagyd nyitva az ajtót, pár perc alatt úgyis lesznek, akiknek megtetszik a szitu és jönnek, ès már meg is van

Nekem a legizgatóbb szexuális élményem pontosan így történt ott. 8an voltunk a kabinban, mindenki szopott és szopatott és szexelt mindenkivel, imádtam 😈

aug. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért ennél kicsit válogatósabb vagyok. :)

Úgy tervezem, hogy egy szimpi aktív pasival elkezdem akit nem zavar ha közben csatlakoznak hozzánk további aktívak. Persze csak aki meg is felel mindkettőnknek.

De az se lenne ellenemre ha egy 2-3 fős szimpi társaság jönne alapból oda hozzám. :)

aug. 17. 05:52
 8/15 A kérdező kommentje:

Sikerült lemenni.

Szaunáztam egy jót, de majd legközelebb több is összejön. :)

aug. 24. 11:19
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt senki aki bejött neked, vagy első alkalommal nem is akartál többet a hely megismerésén kívűl?
aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Inkább csak ismerkedtem a hellyel, de majd legközelebb bátrabb leszek. Már vannak sejtéseim, hogy is kellene. :)
aug. 25. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!