Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az introvert, gamer melegeknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az introvert, gamer melegeknek jól gondolom, hogy nehezebb az ismerkedés vagy ez csak rám jellemző?

Figyelt kérdés

Az eddigi tapasztlataim azt mutatják, hogy kevés az olyan meleg akinek hasonló az érdeklödési köre. Legalábbis a környékemen biztos. Ez másohol is így van?

Gyakorlatilag 1-2 kivételével senkit sem érdekelt igazán ez a gaming dolog, vagy úgy általában a geek dolgok, azok közül akikkel ezalatt a pár éve alatt beszélgettem, ismerkedtem. Amit azért sajnálok mert nekem ez az egyik nagy érdeklödési köröm, így az volna jó ha olyan valakit találnék akivel ezt megoszthatom. Szerintem fontos az hogy egy párkapcsolatban legyenek közös dolgok.



júl. 31. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk még az sem biztos, hogy gamerként van átfedés az érdeklődésben. Ha nem lolozol vagy hasonló mainstream játékkal tolod, akkor szintén csökkennek az esélyeid.
júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez így van és pont igaz rám.
júl. 31. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, meg az első kommentje is igaz.

Viszont ha akarsz egy pozitív példát: egy gamer chathaverom pár hónapja talált valakit, aki szintén hasonló játékokat szeret (bár úgy általánosságban azt mondta, hogy ugyan olyanok, szóval nem csak gamer téren). Ugyanakkor sem őt sem a barátját nem sorolnám az introvertáltak közé.

júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a példát! A remény hal meg utoljára, ugye? 😄
júl. 31. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Romeon láttam két gamer csoportot is, próbálkozz ott.
júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül kapcsolódik a gamerséghez vagy az introvertáltsághoz. Ha csak nem vagy teljesen tucat ember, akkor nehéz olyan embert találni, akivel pontosan megegyezik az érdeklődési körötök. Abba az extremitásba ne menj el, hogy aszerint válassz párt, hogy konkrétan ki mivel játszik. Nem a tükörképedet keresed. Például én programozó vagyok, kevésbé gamer, párom meg nagyon gamer, és oda van a kütyükért. Van miről beszélgetnünk, és tudunk együtt csinálni dolgokat, attól függetlenül hogy az informatikának más aspektusa érdekel minket. Légy nyitott másokra, és az érdeklődési köreikre. Ne magadat szeresd a másikban.
júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos amit írsz #6. Én probálok minél nyitottabban hozzáállni a dolgokhoz és szerintem elég szerteágazó az érdeklödésem, szóval nem arról van szó hogy ilyen egy dimenziós valaki vagyok akit a gaming éltet. Az egyik srác akivel anno randiztam például biológus volt, és ezzel kapcsolatban is tudtunk beszélgetni mert szeretem a természet tudományokat is. Kiváncsi voltam arra hogy milydn kutatást végez épp. Vagy egy másik sráccal történelmi filmet néztünk ami ugyan úgy érdekes volt nekem. És még sorolhatnám. Én csak az érzem hogy én hiába vagyok nyitott mások dolgaira, ők általában ezt nem viszonozzák. (Mondjuk az emlitett két srácrol ez pont nem mondható el, velük más miatt nem működött) Nem az mondom hogy üljön le velem kockulni, vagy halgasson bele a zenékbe amiket hallagtok és rögötn legyen rajongójuk. Tudom hogy ez nem így müködik. De egy picike érdeklödésnek örülnék. De valószínűleg csak nem a "megfelelő emberekkel" probálkoztam eddig.

Na de mindegy. Nem is vártam megoldást erre a dologra mert nincs, csak reggel eszembe jutott ez a dolog aztán kiváncsi voltam arra hogy mások mit gondolnak erről.

júl. 31. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Három hal éppen haldoklik. Először a lepényhal hal meg. Utána az aranyhal. A reményhal meg utoljára. :))


Viccet félretéve, biztos nem te vagy az egyedüli introvertált gamer (példának okáért itt vagyok én… bár csak időszakosan vagyok gamer; de ez csak arra bizonyíték, hogy még bőven kell legyünk) Szóval tényleg max csak nehezebb ismerkedni. De introvertáltaknak amúgy is nehezített pálya az élet 😅


3-as voltam

júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rám is jellemző akkor :s


kocka, visszahuzodo srác vagyok. Ugyhozta az élet, hogy van egy srác aki próbálkozik iranyomba,ami számomra jól esik értékelem. Viszont ő egy olyan szakteruleten tanul, amihez fogalmam sincs. Ugyanis az enyém is meg az övé is köszönő viszonyban sincsenek. Ő egy elég nyitott, extrovertalt, bulis, pörgős pasi. És éppen emiatt ugyerzem nincs közös témánk. Én meg szexről stbrol ha már így komolyabban ismerkedünk nyilván lehet, de nem igazán erről szeretnék feltétlenül.


Szóval nem tudom mit hoz a holnap, de nem tudom hogy fog ez működni, pedig jó lenne

Üdv:22f

aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!