Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma tényleg ez a sorrend a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma tényleg ez a sorrend a melegeknél ismerkedésnél ?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre adott válaszomra jött egy privát.

A kérdésre adott válaszomban írtam,hogy csak barátkozás vagy kapcsolat jöhet szóba nálam,ha ismerkedem.

A privátban szó szerint ez állt :


" Mert csak barátkozásra vagy kapcsolatra ismerkedsz. Először alkalmizni kell,majd szexkapcsolat és ebből lehet barátság,vagy kapcsolat . Máshogy nem megy. "


Teljesen ledöbbentem,hogy már itt tartunk.Ha szexben jó,de az is többször akkor esetleg lehet emberi,vagy érzelmi folytatás.

Ezek szerint én fordítva vagyok bekötve mert nem tudnék így működni.Inkább maradok magányos,de "próbakörre " nem vinnék el senkit és nekem sem kell ilyen.

Megértem most már ,hogy sok meleg miért marad magányos, miért zárkózik el,miért szomorú....


2023. szept. 30. 05:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem igaz. Aki ezt a privátot írta neked az nem normális, és csak szexpartnert keres.
2023. szept. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

2 ha nem igaz akkor kérlek mond el.

Mikor kerestél utoljára kapcsolatot, jelenleg fent vagy társkeresőn?

2023. szept. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok sráccal voltam többször is szexkapcsolatban, de soha nem alakult ki belőle barátság. Van srác akivel barátok lettünk, majd később jött a szex, de vele a mai napig barátok vagyunk.
2023. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ismerkedtem ilyen sorrendben, aki normális az nem is fog így. Szinte mindig a sikertelen vagy külsőre nem valami jó melegektől lehet ezt hallani hogy csak szexből alakulhat ki más.
2023. szept. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Jani Belucci ***** válasza:
87%
Az emberi kapcsolatok nem így működnek. Nem létezik ilyen sorrend. Az illető csak meg akart dugni téged.
2023. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz.....a sorrend,már ha van ilyen inkább arról szól hogy ,hogy ne akarjon az ember elköteleződni.
2023. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Vannak ilyen megvetendő díszbu-zik.

Én ugyan bi vagyok de nem alkalmiznék mamár. Régen sem volt aza célom hogy bármely szembejövő farokra rávassem magam.

Inkább sex haverásaggal kezdenék. Az utána lehet baratság is...sex nélkül.


Aki alaklmizni akar az nem keres kapcsolatot sem most,sem később. Mégvakkor sem ha ezt állitja.

2023. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező: ne aggódj ez kamu. Persze lehet, hogy szexszel kezdődik, de hosszú távon nem ez fog dominálni,hanem sok más tényező. Csak szexszel nem épül egy kapcsolat
2023. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sok gond van a megkeseredett melegek fejében és ilyen illető ez is, alapjáraton nem szabadna így működnie.


34/F

2023. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis valakinél van ilyen és szíve joga így élni, de nem mondható ki így hosszútávon mindenkire.
2023. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!