Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma tényleg ez a sorrend a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma tényleg ez a sorrend a melegeknél ismerkedésnél ?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre adott válaszomra jött egy privát.

A kérdésre adott válaszomban írtam,hogy csak barátkozás vagy kapcsolat jöhet szóba nálam,ha ismerkedem.

A privátban szó szerint ez állt :


" Mert csak barátkozásra vagy kapcsolatra ismerkedsz. Először alkalmizni kell,majd szexkapcsolat és ebből lehet barátság,vagy kapcsolat . Máshogy nem megy. "


Teljesen ledöbbentem,hogy már itt tartunk.Ha szexben jó,de az is többször akkor esetleg lehet emberi,vagy érzelmi folytatás.

Ezek szerint én fordítva vagyok bekötve mert nem tudnék így működni.Inkább maradok magányos,de "próbakörre " nem vinnék el senkit és nekem sem kell ilyen.

Megértem most már ,hogy sok meleg miért marad magányos, miért zárkózik el,miért szomorú....


2023. szept. 30. 05:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik csak szexre jönnek össze, aztán utána dumálgatnak. Ha jó volt az ágyban, legközelebb is szexelnek és utána talán beülnek valahova sörözni, mert jól érzik magukat egymás társaságában. Aztán legközelebb egy buliba is együtt mennek, vagy kirándulni és egyszer csak azon kapják magukat, hogy állandóan egymáson jár az eszük, pokolian hiányzik a másik, ha nincsenek együtt. És ez már messze nem csak a testiségről szól, bár azzal kezdődött.


Így is létrejöhet egy kapcsolat. Annyi minden létezik a te értékrendeden kívül is, ami nem kevésbé értékes, mint amiben te hiszel.

2023. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A válaszokra reflektálva :

Nem ismerkedtem ezzel a férfivel,hanem egy válaszomra írta,hogy miért nem sikeres szerinte az ismerkedés.

Ő is középkorú és én is középkorú,aktív férfi vagyok.


De nyilván nem várom el,hogy az én értékrendem legyen az etalon,mindenki úgy él,ahogy szeretne.

Csak megdöbbentett,hogy ilyen sorrendet lőnek be sokan.

2023. szept. 30. 16:08
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak megdöbbentett,hogy ilyen sorrendet lőnek be sokan."


Sokaknál a testiség nincs kapcsolatban az érzelmekkel. Aztán ha mégis lesz több, az nagyszerű. De nem szükségszerű.


Nyitottnak kell lenni, nem görcsösen keresni, csak hagyni a dolgok alakulását. Talán pont akkor és ott találsz kincsre, amikor és ahol nem is gondoltad volna. :)


(11-es voltam)

2023. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi 11-es, már egyszer volt így az életben, hogy ott találtam,ahol nem hittem volna.

Nem görcsölök, gondolom,ha lesz, megint ott lesz a kincs,ahol nem is hinném :)

2023. szept. 30. 16:30
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 ment a zöld!

Pasimmal találkoztunk sokat, közös kaja, kirándulások, majd hónapok után úgy éreztük, hogy lehetne szex. Ez lenne a normális sorrend. Ha valakinél szex az első, akkor ott már csak arra kell a másik, ezt pedig mindenki döntse el magának, hogy melyik a legjobb verzió.

2023. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a skalpvadászok önmegmagyarázó hülyesége legfőképpen. Legalábbis én személy szerint nagyon nem értek vele egyet.
2023. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!