Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyetemistákhoz szól(főleg).Ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistákhoz szól(főleg).Hogy tervezitek a lakhatást majd? Tehát lejjebb leírom.Én lakótárssal.Meleg kérdés

Figyelt kérdés

júl. 25. 08:17
A kérdező szavazást indított:
koli
albérletet
lakótárssal
lakótársakkal,többel
szobatárssal
mindegy,csak olcsó lehetőség érdekel
rokon,ismerősnél
9 szavazat
 1/9 October15 ***** válasza:
Ennek mi köze van a szexualitáshoz és pláne mi köze van ahhoz, hogy meleg-e valaki? :D Szerintem amíg nem költözöl össze Bayer Zsoltal vagy valami retard Bi Hazánkossal akkor rendben leszel.
júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Albérlet, szobatárs nem kéne, főleg olyan nem aki meleg.
júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-es, alig fél óra telt el a kommented kiírása után és máris megkaptad a választ a #2-estől, hogy mi köze a kérdésnek a szexualitáshoz, pláne a szexuális orientációhoz. Hát, ez a köze.
júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lakótárssal, ahol mindekinek külön szobája van, nem szokott probléma lenni a szexualitásból, elvégre el tud vonulni mindenki. Szobatársnál már nem ilyen egyszerű a helyzet.
júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Aki szobatárssal szeretne lakni,miért?Írhattok privit
júl. 25. 19:09
 6/9 October15 ***** válasza:

3.: Nem hiszem, a kettes próbálkozó esetében ahhoz van köze, hogy ő személy szerint retardált. :D Említettem is, hogy amíg nem fog ki egy retard Bi Hazánkost addig minden oké, na most a kettes versenyző momentán ebbe a halmazba esik.


Valahogy nem látom magam előtt azt a szituációt ahol emberek megkérdezik a potenciális lakótársuktól, hogy amúgy ő meleg-e. :D De simán lehet hogy én vagyok hülye és ez egy tök átlagos kérdés...

júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy abba a kategóriába esik a kettes. Nem tudhatod ennyi info alapján. Egy csomó hétköznapi átlagember is van, akik nem szélsőségesek, de az együttlakás egy meleggel az már nem fér bele nekik. Sokkal többeknél kizáró tényező ez, mint gondolnád. Ha nem is kérdez rá rögtön az elején, de ha menet közben derül ki, akkor lakótárscsere vagy költözés. Ne gondold, hogy mindenkinek olyan tök természetes dolog egy meleg személlyel az együttélés. A felének. Az elfogadóbb felének. A mási felének meg egyáltalán nem az. És ettől még nem lesz mihazánkos. Csak neki ez nem fér bele. Nem érzi jól magát egy meleggel.
júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, csak azért nem kéne meleg lakótárs mert volt már egyszer, és full olyan volt a légkör mint pl amikor két nő rivalizál egymással xd

Ha felhoztam valakit akkor rászállt az illetőre hogy vele nem lenne-e kedve valamihez (emiatt nem tudtam felhozni magamhoz senkit), ha meséltem neki arról hogy kivel kavarok

akkor rögtön ráírt, egy idő után már eléggé unalmas volt. Ha pasi kell neki akkor keressen magának.

júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
aug. 7. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!