Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Rám írt egy srác, idézem a teljes beszélgetést:

Ő: Szia

Én: Szia!. Mi újság? Elég késő van már, nem vagy álmos?

Ő: De egy kicsit. Minden ok. Alkalmi érdekel amúgy?

Én: Hát az kevésbé. És téged valami komolyabb, párkapcsolat?

Ő: A cél nyilván az lenne

Én: De akkor nem értelek. Miért alkalmit kérdeztél?

Ő: Mert elsősorban majdnem mindenki azt keres, na meg egy komolyabb dolog is szerintem úgy alakul ki


Szóval nem igazán értem. Alkalmit akar, de kapcsolatot is ? 😕 De eleve ki is van írva a profilomba direkt, hogy én párkapcsolatot szeretnék, hagyományos módon ismerkedni.



júl. 22. 09:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Remélem a találkozón nem lesz nyomulós (mármint hallottam már olyant, hogy rámászott a “szerelmet kereső” randipartner az illetőre 😅). Minden esetre remélem minden jól sül el! :))


9-es voltam

júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is remélem 😁

Hát egyenlőre még semmi sem biztos. Már többször belefutottam abba, hogy elkezdtünk beszélgetni, már a találkozó is le volt beszélve valakivel, aztán hopp eltűnt szó nélkül

júl. 22. 17:46
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerencsémre velem ilyen még nem fordult elő, bár sok találkán még nem voltam. 😅 De meg sem értem azt, amikor valaki eltűnik, főleg ha eljuttok oda, hogy még a találkozót is lebeszélitek. Pedig introvertáltként én is eléggé stresszeltem mindegyik alkalom előtt, mégse éreztem volna korrektnek ghostolni a másikat. :))


11-es voltam

júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen, én sem értem ezt a hozzáállást és te akkor korrekt ember vagy 11-es, így kéne mindenkinek, hogy szól és jelez. 😇
júl. 22. 21:52
 15/20 Endura ***** válasza:
53%
A szex az,ami minden kapcsolatot összetart vagy szétválaszt.Ha a szex nem működik két meleg között,akkor az elején a szerelem még vakká tehet de később tisztul a kép egy kapcsolatban és előjönnek a gondok és előszőr megy a kifelé kacsingatás majd a szakítás.Szóval érdemesebb mielőbb kipróbálni a másikat,főleg ha szimpatikus is elsőre, aztán az idő úgyis alakítja a dolgokat.Nagyon rövid az élet nem érdemes el....ni az időt fölösleges körökre.
júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem csak a szex tart össze két embert. Ha nem passzolnak a szenelyisegek és az érdeklődés, akkor is szakítás a vége. Én csak azzal tudok lefeküdni, akivel amúgy is jól érzem magam és szimpatikus. Ehhez nem kell szex, elég pár órát beszélgetni, de néha 5 perc is elég, hogy tudjam, na az illető nagyon nem az esetem. Nyilván idővel lehet szex, de nem egyből. Mert jobb előtte ismerni a másokat, különben szerintem az egész folyamatot elronthatja, ha elsietjük a szexet. A lényeg, hogy tényleg kedvelésből legyünk egymással és akarjunk örömet okozni a másiknak, mert kedveljük, szeretjük. Na ez egy alkalmiban nem valós meg
júl. 23. 06:56
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleményem? Az, hogy tipikus. Ezért már nem is válaszolok olyanoknak, akiknek a profiljából egyértelműen nem derül ki, hogy nem alkalmizik.
júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Akkor utolsó te hogyan ismerkedsz? Csak azokkal, akik egyértelműen kiírják, hogy kapcsolatot akarnak?
júl. 23. 08:58
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg olyasmi. Gyakorlatilag meg már letettem róla, hogy megtalálom, akit keresek.
júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hé ne add fel, nem szabad!!! 🙏 Ki tudja mikor sodor össze a Sors valakivel. Persze átérzem, hogy nagyon nehéz és néha már én is elvesztem a kedvem az egésztől...
júl. 23. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!