Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Rám írt egy srác, idézem a teljes beszélgetést:

Ő: Szia

Én: Szia!. Mi újság? Elég késő van már, nem vagy álmos?

Ő: De egy kicsit. Minden ok. Alkalmi érdekel amúgy?

Én: Hát az kevésbé. És téged valami komolyabb, párkapcsolat?

Ő: A cél nyilván az lenne

Én: De akkor nem értelek. Miért alkalmit kérdeztél?

Ő: Mert elsősorban majdnem mindenki azt keres, na meg egy komolyabb dolog is szerintem úgy alakul ki


Szóval nem igazán értem. Alkalmit akar, de kapcsolatot is ? 😕 De eleve ki is van írva a profilomba direkt, hogy én párkapcsolatot szeretnék, hagyományos módon ismerkedni.



júl. 22. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Beszélgess vele, az elején ne add oda megad és akkor gyorsan kideról, hogy mit akar
júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet :)
júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Így megy a nálunk melegeknél.

Persze lehet értetlenkedni

Árral szembe úszni

De így megy.


Hiába lesz a leg tutibb randid

És minden klappol

De a szex nem akkor hiába.


Mára ez van, Alkalmiból lesz kapcsolat, mármint aki nyitott rá, mert van aki kizárja a lehetőségét is.


Javaslatom

Mond meg neki hogy előszőr beszélgessetek személyesen egy nyilvános helyen és ha klappol minden akkor mehet tovább

Neked nem megy egyből az ágyikó

Ha valóban érdeklődik és tud nyitni egy kapcsolatra azt le tudod szűrni.

júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a tanácsot!

Sajnálom nagyon, hogy nálunk csak szex a lényeg elsőre... Nyilván mindennek klappolnia kell, elfogadom, de nem kéne egyből ezzel indítani szerintem.

júl. 22. 12:34
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem üti a kettő egymást. Amíg nem jön össze egy kapcsolat, addig semmi gond az alkalmizással. A testi vágyakat és igényeket is ki kell elégíteni, nem mindenki bírja szex nélkül sokáig.


Abban nagyon igaza van, hogy egy kapcsolat "úgy alakul ki". Sokan görcsösen keresik a nagy Őt, minden mást elutasítanak, alkalmi szex ördögtől való. Pedig lehet, hogy egy vad éjszaka után egy kellemes beszélgetés lesz a szikrája valami életreszólónak.

júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én nem keresem görcsösen, csak ha valami komolyan gondolok, akkor azt úgy is akarom csinálni. Szoktam alkalmizni is, de nem tesz boldoggá, ergo nem ezt keresem főleg. Nyilván "úgy alakul ki", nem az első randi és első beszélgetés alkalmával. Idővel a randik során persze lehet szex is, de nem egyből. Ezért üti számomra a kettő egymást. Döntse el mit akar tőlem, egy egyéjszakás kalandot, vagy komolyabban meg akar ismerni normális keretek között mondjuk egy kávézóban.
júl. 22. 14:13
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok .
júl. 22. 14:44
 9/20 anonim ***** válasza:

Csak gondolom, de valószínű, hogy az “ami alakul” dolog áll fenn nála, vagyis elsősorban szex, de ha úgy van akkor a párkapcsolatot se zárja ki.


Engem az ilyen megközelítés annyira nem győzne meg, viszont azt te kell eldöntsd, hogy adsz-e neki esélyt? Bár ha feltetted a kérdést, gondolom te se vagy meggyőződve róla?

júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát abszolút nem szimpatikus nekem sem ez a hozzáállás. De elmagyaráztam neki, hogy én hogy gondolom, azóta már nem hozta szóba a szexet, hétköznapi kérdéseket tett fel. Hát meglátjuk mennyire lesz kedve így találkozni
júl. 22. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!