Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mindenkivel csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkivel csak egy alkalmat lehet összehozni, utána miért nem akar újra találkozni?

Figyelt kérdés

Ha a szex jó volt, mindketten élveztük, miért nem akar újabb alkalmat senki?


Nagyon sokszor így járok.

Mi lehet az oka?


Nagyon rosszul tud esni, de már kezdem megtanulni, hogy ne vegyem magamra. De ezen túlmenően is nagyon rossz dolog és egyszerűen nem értem.



júl. 18. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ok: a pasik szeretnek csak úgy érzelmek nélkül dugni, strigulákat húzogatni. Márpedig egy meleg kapcsolatban mindkét oldalon csak pasi van ugyebár. A heteró nők ugyanezt mondják, a legtöbb pasi csak dugni akar, s nagyon sok csak egy strigulára "ugrik be".
júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Sokan pont azt élvezik az alkalmizásban, hogy mindig valaki újjal tudnak szexelni. Ha rendszeres szexhavert vagy párkapcsolatot keresel, akkor úgy keress embert. Ha ez nincs előre tisztázva, akkor nem csoda hogy nem az történik amit szeretnél.
júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másodszorra már nincs meg az újdonság varázsa. Ha ennél többet akarsz, azt előre kell tisztázni és akkor nem ér csalódás (legalábbis nem emiatt).
júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ha tényleg csak ennyi akkor az végülis oké.


Én mindig attól tartok, hogy a másiknak velem van valami baja.

Bár ha ő is élvezte, mindkettőnknek jó volt akkor mi lenne... Tudom. De akkor is.

júl. 18. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
“Nagyon sokszor így járok.” Hány éve tart ez?
júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond

De igen ahogy írják neked csak alá tudom támasztani

Rendszeres szexpartnert keress.

Sokkal nehezebb lesz.

Nekem évek volt aktív létemre kialakítani, random szexre lenne minden nap jelentkező, de heti vagy havi rendszerességre találni valakit nagyon nehéz.

Félnek az elköteleződéstől.

Kapcsolat keresésről rég lemondtam.

júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En csak szexelni szeretek nem akatok jarni. De ha jo valakivel nem kell masokat keresni. irjal privat ha erdekel
júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.Nekem más a tapasztalatom.Nekem azért van sok kapcsolatom.

Ha jó vagy a szexbe ez csak ritkán fordul elő.Mielőtt el búcsúztok,kértél

már követező randit?

júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!