Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti benne lennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti benne lennétek az ilyesmiben, bevállalnátok ezt?

Figyelt kérdés
Meztelen takarítást és főzést vállalni egy idősebb meleg pasinál. Semmi szex nem lenne, meg ilyesmi, hanem kvázi ilyen meztelen háztartásbeliek lennétek. Mosni, főzni, takarítani, port törölni, mindezt meztelenül. Vagy egy szál tangában, combfixben, vagy magassarkúban. A meleg pasi meg ott ülne az asztalnál és nézne titeket, miközben sürögtök-forogtok. Mindezt nagyon jó pénzért, millió fizetés. Csak elméleti kérdés, ti belemennétek ilyesmibe?

júl. 17. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan láttam ilyen hirdetést az egyik apróhirdető oldalon, helyileg Debrecenben.
júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy évig csináltam!
júl. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

Igen.

Egy tangában persze.

júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül simán csinálnám.

25f

júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mehetne
júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne a dolog
júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és vannak is ilyenek. Még nekem is volt egy régebbi haverom, aki mesélte, hogy vállal ilyet, és baromi jó pénzt kap. Házimunka, de volt neki szobafestés is, fűnyírás is és tulképp ebből él.

Azóta én is látom, hogy vannak bőven merészebb srácok is, szóval szerintem ez ma nem annyira nagy durranás.

júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről én is. Kicsit hihetetlenül hangzik, hogy valaki ezért fizessen, de úgy tűnik, tényleg létezik ilyen. Személy szerint még nem voltam olyan anyagi helyzetben, hogy rászorultam volna, de ha úgy adódna, és valóban akkora összeget ajánlanának érte, mint írod, szerintem bevállalnám. Legalábbis a meztelen részét, vagy azt könnyebben. A tanga, combfix, magassarkú párosításban én sokkal kellemetlenebbül érezném magamat mások előtt. De mondjuk ha nagyon-nagyon sok pénzt ajánlanának érte, lehet, még azon is elgondolkoznék. :D
júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

18

Dehogy hihetetlen. Mondok egy szélsőséges példát: van fogalmad, mennyit képes fizetni pl egy 70 körüli manus egy sportoló, szép testű és arcú srácnak akár csak azért is, hogy megnézhesse meztelenül? Az összeg hatszámjegyű, de ha esetleg valaki pénzesebb üzletember, lehet, hogy jóval többet is, hallottam már ilyen példát is.

júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Természetesen.
júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!