Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Házas férfival szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfival szexkapcsolatot bevállalnál?

Figyelt kérdés

A fickó két gyerekes családapa, vasárnaponként templomba jar a családjával.

Perverz, erőszakos szexre keresett partnert. Azt mondja a feleségé semmi extrát nem hajlandó az ágyban.


Voltam már vele párszor, de nem tudom, olyan fura. Nekem bejön ha aláznak, de ilyen kapcsolatom nem volt, ami csak erről szol.


2023. dec. 14. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pe igen
2023. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha van Isten, akkor a kedves papa fejére dönt legalább egy szobrot a templomban a misén.Ilyen pofátlan szemét alakot...
2023. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
2. és ha református?
2023. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Kizárt.
2023. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

"két gyerekes családapa, vasárnaponként templomba jar a családjával"

"Perverz, erőszakos szexre keresett partnert."

Óhhhh, tökéletes kombó! Nincs is ennél jobb! Kedvenceim a gerinctelen csúszómászók. A legjobb, ha még homofób is és ennek habzó szájjal hangot is ad.

2023. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem gáz ember, elmondta mit szeretne, csak en nem tudom hogy en mit szeretnek. Hogy akarom-e folytatni, hiszen ebbol nem lesz kapcsolat csak arrol szol, hogy a vagyait kielegitse
2023. dec. 14. 13:09
 7/16 Jani Belucci ***** válasza:
84%
Nem vagyok rászorulva, hogy ilyen alakokkal feküdjek össze. Baromi gáznak tartom ha valaki ilyen életmódot folytat. Gyenge jellemre vall.
2023. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Az én pasim is házas,heti 3x dönget rommá!

Valami csúcs az ágyban,imádom!

2023. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is honapokig volt ilyen szeretom.. mai napig bevallalnam.. nem edekelt a harom gyerek es a feleseg, se az elete... a kigyurt teste es meretei es az h lehetett vele szex utqn beszelgetni tobbet ert.

VISZONT amikor felfektetett az ebedloasztalra es ugy megba*zott h a mai napig a top4 szexembe van benne... Na az mar nagyon erdekelt.


Ha tehetnem ujra csinalnam vele.

2023. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerető jó lenne.

Persze semmi durvaság csak a megbeszéltek alapján lenne a dolog.

2023. dec. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!