Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Házas férfival szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfival szexkapcsolatot bevállalnál?

Figyelt kérdés

A fickó két gyerekes családapa, vasárnaponként templomba jar a családjával.

Perverz, erőszakos szexre keresett partnert. Azt mondja a feleségé semmi extrát nem hajlandó az ágyban.


Voltam már vele párszor, de nem tudom, olyan fura. Nekem bejön ha aláznak, de ilyen kapcsolatom nem volt, ami csak erről szol.


2023. dec. 14. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszakon kívül valamennyire izgatna, de nem vagyok benne biztos. Ha ilyen templomos álszent, akkor egyáltalán nem! Úgy biztosabb, ha csak érdekből maradtak együtt és nincs köztük már semmi.
2023. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha én is kielégülnék testileg, akkor miért ne?
2023. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Szólnék a feleségének. Lehet hogy g*ciség, de amit ő csinál a családjával az is az.
2023. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
álltalában otthon asszonytól nem kapja meg amit szeretne még mindig jobb mintha elhagyná a családját persze ettől nem lesz ártatlan de szerintem ha nem zavar nyugodtan menj bele, a család része nem a te dolgod viszont ha kapcsolatot akarsz akkor offos
2023. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13 miért tennék vele ilyet?

Semmi rosszat nem tett sem nekem sem a családjának


Nekem sosem hazudott, a felesége meg az orális szexre sem hajlandó, nem hogy nyelni a pisit...


De az asszony nekem sosem ártott nem is ismerem személyesen


Szóval nem

2023. dec. 18. 17:41
 16/16 anonim válasza:
76%
Mi a keresztneve??
2023. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!