Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bevállalnátok perverz, fétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok perverz, fétis szexet, ha nagyon bejön a partner, aki kéri?

Figyelt kérdés

Én belementem egy ilyenbe és azóta undorodom magamtól.

Én 41 vagyok és egy 24 éves fickóval elkezdtem chatelni a gayromeon, aki szexet ajánlott, ha kipróbáljuk amiket kér (BDSM, Fetish, pisi, köpés stb)

Belementem, mert nagyon jól nézett ki, de nagyon megalázó élmény volt


2021. nov. 17. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Miket csinált? Miért nem léptél ki menet közbe?

Amúgy tiniként egy másik korombeli sráccal jártam így. Dugta a számat és az egész tök megalázó volt. Mégis tűrtem de utána utáltam magamat, hogy ezt hagytam. Mégis megtettem neki máskor is. Később már szóban is alázott és elhittem, hogy tényleg nem vagyok jó másra. 16 évesen még máshogy láttam magamat.

2021. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen mikor kanos az ember már mindegy alapon csak legyen valami... Előfordul.

De szerencsére tanulunk a hibáinkból, ha máséból nem is.

Kutyával akart szexelni egy nagyon jó pasi és ebben kellet volna segédkeznem, Rákerestem a neten mi is ez, majd hánytam egyet és nemet mondtam.

2021. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első szempont, hogy izgasson az adott fétis. Ha ez nincs, lehet bármilyen adonisz az illető, tuti nem.
2021. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez van ha olyan dologba mész bele amire nem vágysz és csak magadra erőlteted. Miért mit vártál? Ha teszem fel nem szereted a tökfőzeléket, de vendégségben azt adnak akkor úgy jössz el juj de finom volt a vacsi?
2021. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
41 évesen szerintem is el kellene már jutni arra a szintre, hogy amit nem akarok, azt nem teszem meg. Párkapcsolatban sem, főleg hogy ott érzelmek is vannak, nem még hogy egy sima alkalmiban egy vadidegennel.
2021. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha egy sztár szakács készíti, akkor ki lehet próbálni.

A probléma az, hogy ma reggel megint rám írt, hogy ismételjük meg.

Nem tudom mit tegyek. Találkozni akarok vele, de nem akarom megismételni a múltkorit

2021. nov. 17. 12:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy sztár szakács főzi megeszed?

Bocs de nálad gond van a toronyban.

2021. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ez már a te saját hülyeséged, és valóban nálad van a gond. Degradáld csak magad le ahogy akarod, aláztasd, tedd magad lelki beteggé, de ide akkor ha lehet kérni ne írogass ki majd ilyen kérdéseket.
2021. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez amúgy is egy kamu kérdés. Ha meg nem kamu, akkor meg súlyos mentális beteg vagy. Akkor viszont keress fel szakembert és kezeltesd magad.
2021. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kipróbálnék ilyesmit egy tényleg vonzó, igényes 20-25 körüli pasival.. tök kíváncsi vagyok, milyen, ha “aláznak”.
2021. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!