Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért váltogatjátok a partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltogatjátok a partnereiteket olyan gyakran, ha olyan nehéz meleg fiúkat találni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 03:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem mindig jó a szamár, ha nincs ló.


Megpróbálják, nem megy, viszlát.


Vagy épp nem akarnak elköteleződni.

2021. szept. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem találtam partnert aki valóban kapcsolatot akart.

Ha meleg vagy ezt te is tudod

Sokan mindent megtesznek hogy legyen szex és utána derül ki ő milyen ember is valójában,

Meleg kapcsolatot nem akar

Van barátnője

Van felesége

Van barátja

Van férje

Csak kaland értékelte

Csak ezt akarta kipróbálni

Nem akar igazából kapcsolatot

Rájött hogy nagyobb fasz kell

Vagy kisebb

Túl konzervatív vagyok

Túl messze vagyok

És rengeteg kifogás, az első szex után vagy szimplán Eltünnek, és nem a szexel vagy valóban velem volt a gond mert mindegyik jelentkezett pár hónap vagy év után hogy azért a szex még beleféne még egyszer.

Nem vállalják fel magukat a melegek, csak lopott pillanatok vannak ezért van sok alkalmi.

2021. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is még régen kis naivan azt gondoltam, hogy mivel kisebbség, ezért biztos jobban össze is tartanak és megbecsülik pl a párjukat. Hát, jó nagyot tévedtem. :D Persze, azért vannak kivételek, de a többségnek deformált a jelleme. Mondjuk ezért nem csodálokozom, csak amíg valaki ezt nem ismeri fel, addig nem les változás.
2021. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nehéz állandó partnert találni, aki azt állítja, hogy komolyat keres, annak is a nagy része, csak hazudik. Egy másik része meg csak válogat, senki se jó neki.
2021. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem váltogatom olyan gyakran. Utoljára 2004-ben, 17 évvel ezelőtt váltottam, ezt nem mondanám túl gyakorinak. Oké tudom nem ez az átlag, de ilyen is van.
2021. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Válogatni? Én nekem egyszer volt kaland az is egyszeri volt mert a srácnak közben párja lett. Azóta pedig vagy vissza se írnak nekem vagy ha igen akkor nem jövök be nekik. (az utóbbi nem az én hibám és senkié sem.) Nekem jó lenne már egy partner. Nem is értem miért nincs szerencsém. Pedig 18 vagyok és Budapesthez közel.
2021. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A 4-esnek teljesen igaza van, mert kb hét - nyolc embert tudnék mondani kapásból,aki komolyat keresett állítólag, aztán mégis szexet akart csak.Hiába...

A válogatósok még többen vannak,és a poén az,hogy az válogat, a 10/1-2 kategóriában van :)

Idővel rájön mindenki,mi az érték, de addig azért egy -két pofára esés kijut nekik.

2021. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Akibe szerelmes voltam azt mondta nem szeretne elköteleződni.

Az elődömmel együtt élt, ott is zavarta nem fekhet le mással.

2021. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jobbat, helyesebbet, kockahasút, nagy farkút keres...csak idővel rájönnek, hogy nem találnak olyat, aki mindennek megfelel. Ilyenkor előfordul, hogy az expasi kerul látótérbe és kap egy esélyt megint.
2021. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!