Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatban élő srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő srácok, az ismerkedés melyik fázisában álltatok le a társkereső(k) használatával?

Figyelt kérdés
Monogám párkapcsolat esetén mikortól várható el az, hogy a másik már egyáltalán ne legyen fent társkeresőkön?

júl. 16. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Szingli vagyok és csak a magam nevében beszélek.


A találkozók alatt (ún. randik) még beszélgetek/ismerkedek másokkal.


Elviekben amíg nem járok valakivel, addig szabadon ismerkedhetek, de én általában akkor is hűséges vagyok ha már körvonalazódott hogy ki illik a legjobban hozzám.


Amíg több (5+) találkozó nem volt addig nem tekintem a dolgot komolynak. De előny ha naponta beszélünk órákat.


De amúgy egyszer sem töröltem a társkereső fiókomat, ellenben szüneteltetem őket ha úgy gondoltam, hogy komolyodik a dolog valakivel.


Nem járok fel, nem beszélek ismerkedés céljából senkivel, de nem törlöm.


Szóval általánosan elmondható, hogy amikor jártok, akkor elvárható, hogy ne ismerkedjen senkivel, addig viszont tud mentegetőzni, hogy "de nem járunk, azt csinálhatok amit akarok".

júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, de a párom az első találkozásunk után írta meg azoknak, akikkel beszélt, hogy szeretné lezárni velük az ismerkedést, amíg nem találkoztunk, addig több lánnyal is beszélgetett.
júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Az első randi után befejeztem az appok használatát, nem írtam már új emberekre, mert akartam 2. randit. Kb 1 hónap után töröltem is magam.


28/F

júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

" naponta beszélünk órákat "..

Szingli vagyok ismét,de inkább az maradok,mint így ismerkedjek.Mindent élőben, semmi telefonduma,ha csak egyszer egy héten eleinte,de azt is élőben.

Eddig is így ismerkedtem,szerencsére a másik fél is így állt hozzá. Társkeresőről pedig ha érzem elsőre, amit érzek,akkor azonnal törlöm magam. De max második alkalommal.

Ha elsőre megvan a szimpátia,akkor pedig másokkal már nem beszélek tovább, de megírom és nem ghostingolok. Ami fő, nem tartok senkit talonban, hogy ha mégse, akkor hopp előveszem. Számomra ennél nagyobb bunkóság nem nagyon létezik, talán csak az, ha exhez visszamászik valaki.

júl. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Bő 1 hónapja ismerkedem egy sráccal, és bár még nem mondtuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk, valójában abban vagyunk. Az utóbbi időben többször hívott már a párjának, szerelmének, szóval minden jel arra utal, hogy ő is komolyan gondolja. Azt is közölte, hogy leállt az ismerkedéssel, de nem törölte a profilját egyik platformon se. Engem ez eléggé zavar, mert az előző kapcsolatomnál valahogy automatikusan jött az, hogy megtaláltuk egymást, azonnal felhagytunk a másokkal való ismerkedéssel és töröltük a profilunkat. Nyilván nem tart sokba törlés után egy új profilt kreálni, de valahogy jobban esne a tudat, hogy nincs fent és véletlenül se esik kísértésbe. Sokkal inkább megbíznék így benne.
júl. 17. 08:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elmondtad neki is? Vagy megkérdezted, mikor mondta, hogy nem törölte a profilt, hogy miért, mi az oka?
júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 Írtam üzenetet.


Mégegyszer köszi a válaszokat. Egymást pontoztátok, tőlem mindenki zöldet kapott. ;)

júl. 17. 10:33
 8/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Onnantól várható el, hogy együtt vagytok. Magam részéről már akkor leszedek minden ilyen alkalmazást, ha már az első randi után úgy érzem van értelme második randinak. Nem szeretek párhuzamosan több emberrel ismerkedni. Ha az első randi jól ment, akkor mindenki megérdemli hogy csak rá koncentráljak.
júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Pont így gondolom én is. Amikor a másik nem így látja, az elég kellemetlen tud lenni.
júl. 18. 09:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem álltam le egy kapcsolatom alatt sem az online ismerkedésse, flörtöléssel. Élőben egyenesen nem kezdek el neki flörtölni pl. a pincérnővel a párom jelenlétében mint az egyik haverom, de a neten simán.


Az előfiztetéses vackokat lemondtam, csak FB csoportokban vagyok bent anyám leánykori vezeték nevével és apám keresztnevével kép nélkül. A csajok nem tudtak róla, aki megtudta volt aki számonkérte, volt aki kidobott. De engem nem érdekel. Egy adandó alkalmat sem hagyok ki, rövid az élet.

Volt akinek az ismerkedés elején már elmondom, hogy imádok nőkkel ismerkedni és ezt nem akarom felhagyni.

szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!