Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol szoktak meleg 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktak meleg 20 éves ferfiak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Neten próbálkoztam(társkereső oldalakon) keresgélni,de nem igazán nyűgözött le.Ezert próbálkoznak Hajdú-Biharban.

júl. 15. 21:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

#6

Kiben van ba hiba?

Mert én mint kezdő bi szeretnék régóta partnert, de kb ez a kocsiban egy gyors oral vagy az erdő szélén egy gyors numera típusú férfiakon kívül nem sok akad.

júl. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nyiregyi 20fbi uni
júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#11


"a kocsiban egy gyors oral vagy az erdő szélén egy gyors numera típusú férfiakon kívül nem sok akad"


Akadna, csak őket meg te rostálod ki. Vagy nem reálisak az elvárásaid. Például 40 évesen 20 évest akarsz, de legyen helye, mert mégsem viheted haza, mit gondolna az asszony meg a kölykök.

júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 20 éves meleg férfiaknak az egyetemen a legideálisabb ismerkedni. Az egyetemek általában elfogadóak, sok a diplomás meleg, mert a melegek általában magasan képzettek és magas végzettséggel rendelkeznek. Budapesti egyetemeken még jóval nagyobb esély van homoszexuális kapcsolatokra. Ott az emberek inkább felvállalják magukat.
júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kivéve ha valaki nem egyetemista, meg nem budapesti xD
júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#13

Kérlek másold be, hogy hol írtam hogy 40 évesen 20 évest keresek. Vagy azt hogy legyen helye.

Helyem van.

júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Kérlek, másold be, hogy hol állítottam, hogy azt írtad. "Például", azzal kezdtem a mondatot.

júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

A probléma már ott kezdődik, hogy eleve ez jutott elsőnek eszedbe, még akár példaként is amelyet felhoztál,próbálsz olyat bele képzelni amely nem úgy van. Kérdés nélkül.

júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Túl sok választ ne kaptam erre.Azt ugye már nem írtam hogy nen vagyok egyetemista hanem dolgozok s így nehéz.Jah és 25 éves vagyok.
júl. 17. 10:59
 20/20 anonim ***** válasza:
13: az ilyen reális elvàràsos kommenteken jókat nevetek. Egyik meleg haverom pont 40, ilyen pocakos pali nem kevés túlsúllyal, ráadásul passzív, de Tinderen, Romeon, Grinderen, Instàn sorba àllnak érte a sportos fiatal srácok, nemhogy 20 éves, de 16 is. Ki èrti ezt? 🫨🤔
júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!