Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és nem volt sosem barátnőm, és ez már egyre jobban zavar. Ismerkedni egyszerűen képtelen vagyok, de barátnőt szeretnék már nagyon. Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
Volt már itt valaki ilyen sz ar helyzetben? Hogy alakultak a dolgok, hogyan szereztél barátnőt?
2017. júl. 30. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Középiskola végéig én sem találtam barátnőt. Nem mertem kezdeményezni, nem is volt túl könnyű ahol én voltam. Akkoriban kezdtem neten barátkozni. Internetes játékon. Először csak barátság alakult ki, majd utána több is lett belőle. Hátránya, hogy nem biztos, hogy közeledben lévőt találsz. Márpedig a távkapcsolat nem túl jó, abban is vol részem. De kezdetnek az is jó lehet, ha nem ezer km-ekről van szó. Így 2 barátnőm lett, de majdnem 3. Ez után kollégiumban tudtam barátnőt szerezni. Bár lehet próbálkozni, de nem a legkönnyebb buszon, utcán csajozni. A legjobb az, ha valami közösségbe jársz és ott próbálkozol. Ha tovább tanulsz, akkor csoporttársnőknél lehet próbálkozni, de lehetőleg nem túl random, hanem először valahogy közelebb kerülni hozzájuk, baráti társaságokat kialakítani. Kollégiumra ugyan ez érvényes. Ha nem tanulsz tovább vagy nem laksz koleszban, valahova akkor is kezdj eljárni! És ez alatt elsősorban nem bulikat értek. Kocsma még beleférhet, de menj el valamit sportolni, ahol vannak fiatalabb lányok is, vagy iratkozz be táncra, az pl. kiváló lehetőség (baráti társaságomban vannak olyanok, akik táncon találtak egymásra), vagy iratkozz be valami kurzusra, ahol számíthatsz korodbeli lányokra/nőkre. Ha pedig dolgozol, megkörnyékezheted a kolleginákat is, de csak óvatosan, nagyon figyelve a jelekre (sőt, inkább próbáld észrevenni, ha ők környékeznek meg Téged)!

Mindeközben sportolj, törődj a külsőddel, mert számít az is a nőknél, de művelődj is, viselkedj úriember módjára (de azért ne modoroskodj. Szerintem elég taszító az, ha valaki túlzásba viszi az udvariasságot, és esetleg még hangsúlyozza is, hogy ezt azért teszi, mert ő ilyen udvarias).

2017. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Szeretnék festeni de nincs festékem...hogy csináljam?"
2017. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!