Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy manapság mindenki kezében teló van, és így senki nem nyitott ismerkedni?

Figyelt kérdés

19 l vagyok. Persze ,én is használom a telóm, de nem azt jelenti,h egész nap azon lógok .. megyek az állomásra, ott mindenkinek a kezében telefon van..felülök a vonatra, ott is... bemegyek egyetemre,szintén..


Néha már komolyan mondom,ha segítséget,eligazítást kérnék,még nagyon azt sem kapnék,mivel mindenki bele van merülve a telójába...


Azt gondolom,így sok ismerkedés meg sem történik..


2015. febr. 6. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Engem rohadtul irritál, főleg társaságban mikor előveszik. Szoktam is szólni miatta néha, ha már nem bírja letenni.

21/F

2015. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

de zavar

de nem tudok ellene tenni

2015. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jázi :) ***** válasza:
94%
Ez már nem csak az ismerkedésnél gond. Sokaknak az alapvető kapcsolataira is rányomja a bélyegét.
2015. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és még csak tenni se lehet ellene..
2015. febr. 6. 16:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Népbetegség lassan.Sokan a pszichiátrián kötnének ki,ha egy napig nem lenne telefonja.
2015. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég irritáló.De főleg,hogy még buliban is a telefont nyomogatják!Akkor egyáltalán minek mennek bulizni?!Én ismerkedni nem szoktam,nem vagyok kezdeményező típus,de akkor is tök gáz,hogy szinte mindenhol,mindenki kezében ott a telefon.
2015. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem az exem éjjel nappal azt bújta mikor együtt voltunk, azt a hülye 2048-at pakolgatta mindig rajta meg facebookot leste.
2015. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De igen baromira zavar, néha egy 10 perces vásárlást nem bírnak ki anélkül, hogy ne nyomkodják a hülye telefonjukat.
2015. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5 akkor szerencsés vagyok, nemrég lett újra mobilom, s néha fel sem tűnik, hogy van, úgy megszoktam, hogy nincs, pedig csak pár év kihagyás volt.

Meg vagyok nélküle is.

2015. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

De igen, ez nagyon is idegesito..

Egyszeruen megoli a kommunikaciot, megoli a kapcsolatokat, legyen az baratsag, csaladi vagy szerelem. En is szoktam nyilvan ha unatkpzom pl a metrom suliba menet, vagy epp a tanoran mert mar amnyira nem birom. :D

De a ketto nem ugyan az.. az a nagy helyzet, hogy nekem ag egy hetes nyaralasunk alatt 2x volt a telefon a kezemben, akkor is 15percre amig anyumnak irtam hogy miujsag, milyen volt a napod, de ez alap. Es je, nem halltam meg.

Az a baj, hogy a vilag egyre jobban csak fejlodik, es egyszeruen mi emverek is valtpzunk, sajnos rossz iranyba... egyszeruen undorito ami manapsag megy, es n csak a telefonrol van szo, hanem peldaul arrol is, ahogyan bannunk a masikkal.. egyre tobb gyilkossag, brutalitas es meg sorolhatnanl, es ez csak egyre rosszabb, es rosszabb lesz. Egyre kevesebb az olyan ember, akiben meg meg van a segito szandek, az empatia, az egymas irant erzett tisztelet, szeretet.. ezekell a gyulolet es az undor kezdi felvaltani. Egyszeruen nem ertem, nem fogom azt fel, hogy ezt miert van igy. Miert nem tudunk figyelni a masikra? Miert kell a telefomt/tabot/gepet es a tv-t bujni egesz nap? Egyszeruen a mai technika megoli az emberi kapcsolatokat, es ez csak rosszabb lesz, hisz folyamatosan jonnel az ujjitasok, ami megjobban belenk rogziti majd a dolgokat.. peldaul hogy ez a meno, ettol leszek en a joarc.. a masik pedig a tv, es az ujsagok.. azt nyomatjak folyamatosan, hogy a tokeletesseg a nyero. A problema csak ott kezdodik hogy senki sem tokeletes, es tudnunk kene a masikat a hibaival egyutt elfogadni, ugy szeretni ot, ahogy van, es nem megvaltoztatni, vagy legalabbis probalni. A legtobb fiatalban az a tevhit el, hogy ok csak akkor szepen es jok, ha tokeletesek, ha egy dkg felesleg sincs rajtuk, ha mindig agyon vannak sminkelve, ha mindig a kemenyet es a menot jatszak... holott ez nem igy van. Aztan csodalkoznak ha egyre tobb a depresszios, anprexias beteg, es meg sorolhatnank. Arrol meg nem is beszelve, hogy egymast csufoljuk, eliteljuk.

Ezt a temat a vegletekig lehetne feszegetni, de egy a lenyeg: nagyon, de nagyon nem jo, es nem helyes ami manapsag van, koztuk a kerdesedre valaszolva, nagyon is idegesito a helyzet.

Akinek nem inge, nem veszi magara.

2015. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!