Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy manapság mindenki kezében teló van, és így senki nem nyitott ismerkedni?

Figyelt kérdés

19 l vagyok. Persze ,én is használom a telóm, de nem azt jelenti,h egész nap azon lógok .. megyek az állomásra, ott mindenkinek a kezében telefon van..felülök a vonatra, ott is... bemegyek egyetemre,szintén..


Néha már komolyan mondom,ha segítséget,eligazítást kérnék,még nagyon azt sem kapnék,mivel mindenki bele van merülve a telójába...


Azt gondolom,így sok ismerkedés meg sem történik..


2015. febr. 6. 16:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

Haha, de NAGYON idegesítő. Erről eszembe jut egy történet. A múltkor egy hetet kellett befeküdnöm a pszichiátriára (nincs semmi bajom, csak enyhe autizmus...). Ott elvették a telefont és csak napi fél órára kaptam meg. Na, a harmadik napon már nem tudtam vele mit kezdeni. Komolyan, nem tudtam, hogy mit csináljak vele, felhívtam szüleimet, de ennyi. Facebook, ilyenek: ezek mind idegesítően haszontalannak tűntek.

Amúgy sem használom sokat a telefonomat, tényleg csak ha muszáj (mondjuk hozzátartozik, hogy rettegek, ha telefonálnom kell, cseteléssel meg nem tudok kapcsolatot fenntartani), de ezek után pláne nem. És nagyon idegesít, ha valaki nem bír elszakadni tőle.


Mind emberekkel vannak körülvéve, de mégis a telefonba temetkeznek ahelyett, hogy élőben átélnének egy beszélgetést.


18/L

2015. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat!

legalább mi éljük meg élőben a pillanatokat akkor,ha már ennyi telefon mániákus van :D

2015. febr. 6. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!