Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zavar hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar hogy nem merek oda menni a nőkhöz ismerkedni. Miért vagyok ilyen nyuszi? Már teljesen le hangol. Mit tudnék tenni hogy ne legyek ilyen? 26f

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban kedvelem ha egy nő kezdeményez. Egyrészről, mert ugyanez a szitu, másrészről pedig, hogy nem nekem kell pedáloznom, hanem neki. Én egyszerűen élvezem a gondtalan életet. Nincs kötelezettség a hobbimnak élhetek. A női nemnél kicsit elszaladt a ló. Azthiszik ők a teremtés koronái, korán érők (max mellben, de agyilag nem, ez bizonyítja a kisebb agytérfogat)egyenjogúság stb. de építőiparban hány nőt látsz dolgozni, női vezetőt hányat látsz? Legyen tartásod! Értékesebb vagy! Most pedig záporozzanak a női kommentek!
2015. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, félsz az elutasítástól. Hogy csúnyát elküldenek. Vagy hogy senkinek nem fogsz tetszeni, hiszen nem érted, hogy kellhetnél bárkinek is. Minél idősebb vagy, annál inkább kétségbeesel. Ha még soha nem volt senkid, attól is félhetsz, ha megtudják, ezért nem kellesz majd, vagy azt hiszik, valamilyen probléma van veled.

Valószínűleg önbizalom növelés lenne a megoldás. De ha nem mersz ismerkedni, nem kapsz visszajelzéseket, ezért még kevésbé lesz önbizalmad.

2015. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Minden szavad arany. Ha házimunkáról van szó akkor persze egyenlőség meg emancipáció, de ha párkeresésről van szó akkor megerősödnek a hagyományos nemi szerepeket hangoztató szólamok.
2015. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eléggé félek az elutasítástól meg a szitutól is nem akarok be égni.volt már barátnőm ami egész véletlenül jött össze.De még mindig nem merek kezdeményezni senkinél.
2015. aug. 30. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A dolog jó oldala, hogy megkíméled magad rengeteg hazugságtól, keserűségtől. Jó pár lánynál kezdeményeztem, és nyilván bennem is van hiba, ezt sose tagadtam, de az esetek többségében felesleges köröket futottam, amint ez utólag kiderült. Az esetek zömében ha pl. egy valamelyest ismerős lánynak mondtam, hogy elhívom valahová, akkor lelkesen bólogatott, a szemembe hazudott, még a számát is megadta, aztán meg mikor konkrétan rátértem, hogy na akkor ráér-e, hazugságot, hárítást kaptam. Én nem igazán értem a nőket, de már nem is akarom érteni. Ha ismerkedni akarsz, számítanod kell a hasonló helyzetekre. Ne tragédiaként éld meg az esetleges elutasításokat, hanem lépj tovább, és röhögd szembe az ilyen hülyéket. Sajnos az ismerkedés ilyen, a mai lányok többsége vagy beszari, vagy hülye, vagy beképzelt bunkó, nehéz normálisakat kifogni, de időnként megtörténhet a csoda. Feladni nem érdemes, úgy legalábbis nem, hogy még csak nem is próbálkozol. Tudom, hogy rossz érzés a visszautasítás, a hazugság, de vállalni kell a kockázatot, és fogd fel úgy, hogy ha leráznak, akkor azzal nem te vesztettél, hanem ők.
2015. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van bátorságszérumom, ha esetleg kell, jó pénzért adok el neked belőle, attól kinő a tököd. :) Bocsi ezért, de ilyenkor gondolj arra, h vagy egyedül pusztulsz meg, vagy megpróbálod, ne úgy fogd fel, h éghetsz.
2015. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs bátorságom hozzá.Többször próbáltam de mindig meg futamodtam.
2015. aug. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!