Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként, bőr, latex, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként, bőr, latex, és pelenka fétissel tényleg nincs helyem a magyar társadalomban? Többen mondták hogy menjek külföldre, és nem csak olyanokat utalnak engem és homofóbak. (Én szeretem ezt az országot mert nagyon szépnek tartom) 27F

Figyelt kérdés
Nyilván ezeket a dolgokat a párommal, otthon élem ki, de azért az utcán megfogjuk egymás kezét! Több meleg barátom azt mondta, hogy ez a társadalom képtelen lesz minket elfogadni, ha kiderül bántani fognak, sőt, akár még bántalmaznak is. megkaptuk más nem melegektől, hogy „takarodjunk az országból”. Nektek mi a véleményetek?
júl. 12. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
*És nem csak olyanok, akik utalnak engem és homofóbok
júl. 12. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért bántana akárki is,ha otthon a pároddal éled meg a fétiseidet ?

Az utcai kézen fogás pedig nem olyan,amiért bántanának bárkit is.

júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség. Ahogy a #2 írta, ezeket a vágyaidat otthon éled/élitek ki, senkire nem tartozik, csak rátok. Az meg hogy homoszexuális vagy, szintén rád tartozik. Teljesen oké, ha az utcán megfogod a párom kezét, vagy megöleled, vagy bármi más. Jogod van hozzá. Aki elítél ez miatt, az csak magát minősíti. Ilyenek miatt pedig nem fognak bántani. Ha szeretsz magyarországon élni, nem kell elmenned csak azért, mert mások próbálnak “fenyegetni”. Engedd el a füled mellett, ne foglalkozz velük. Éld az életedet és legyél boldog! :)

27N

júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon csak legyilkolnának, úgyhogy menjél csak, Allah legyen veled a békességben és szeretetben...
júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Bőr latex ÉS pelenkafétis? Ezen még itt nyugaton is elég nagyot nézünk. De ha csak otthon csináljátok, szerintem senkinek semmi köze sincs hozzá.
júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A pelenka nem jön be,de a latex és a bőr igen.
júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ennek egy nagy elönye, ha majd 85 éves leszel, nem lesz ujdonság a pelus viselése.
júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es Igaz, de akkor az egyre gyakoribb "balesetek" kivédése miatt kell.
júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!