Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én és a párom nagyon szeretünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a párom nagyon szeretünk pelenkát hordani. Ez a fétisünk. Szeretnénk néhány ehhez kapcsolódó bútort beszerezni, vásárolni. Viszont albérletben lakunk! Ha a főbérlőnek esetleg nem tetszik, csak emiatt felmondhatja a bérleti szerződésünk?

Figyelt kérdés

Mivel nyíltan melegek vagyunk, így ezt tudja rólunk mindenki. Nyilván a hálószoba titkokat nem szeretnénk kiteregetni, viszont fél évente lakás szemle van. Szerintetek ebből lehet gondunk, ha ezt meglátják ?


Minden rossz gondolat elkerülése, megelőzése erdekeben, én és a párom felnőtt emberek vagyunk, és ez a játék is csak felnőtt emberek között történik !



2023. jún. 9. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A bútorok a tiétek lennének, amit - feltételezem - vinnétek is magatokkal, ha máshova költöznétek. Most nem tudom, mi lenne az a "gáz" bútor, ami bérleti szerződés felmondását vonná maga után? Rácsos kiságy? Pelenkázó szekrény/asztal?

Mondhatnátok azt is, hogy rokon kisgyerek jön látogatóba, és mivel többször jönne, ezért kell az állandó bútor. Ha már beleszól a főbérlő a bútor választásba.

2023. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint fő bérlő engem nem érdekel. Ki mivel játszik.


Amiért néha Át nézzük az a dohányzás, túlzott kosz, és már volt fekáliás fal...

2023. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy a főbérlő be sem mehet a lakásba. Ameddig mindent rendesen fizettek, nincs incidens a szomszédokkal. Nem valami gyanus üzlet ahol rossz arcok cserélődnek nem fog normális esetben bemenni.


Miért dobjon ki titeket ha nincs gond? Utána pár hónapnyi rezsit elbuk, aztán megint kap egy bizonytalan bérlőt, épeszű embernek ez nem éri meg.


Amúgy meg szerződéstől függ. Határozott idejű szerződést csak ezért nem rughat fel.

2023. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3/3-nak: A főbérlő bizony be mehet a lakásba időnként a lakás állapotát ellenőrizni. Ezt általában a bérleti szerződésben (ha van) rögzítik is. A további válaszoddal maximálisan egyet értek.
2023. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy a lakás kárára akkor nyugodtan.
2023. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!