Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől alakulhat ki a pelenka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhat ki a pelenka Fétish? Nekem négy éves korom óta van emlékszem rá hogy kis óvodás voltam és akkor kezdődött és nem tudom mi okozza, viszont őrületesen pöccen rá a banánom!!! Vajon mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
Viszonylag boldog gyerekkorom volt, megkaptam mindent Amire csak szükségem volt, és jó tanuló is voltam, hamar lettem bilire szoktatva tehát még ez se lehet a probléma hogy sokáig lettem volna pelenkába tartva! Engem másfél évesn már biliztettek! Aztán mégis így jártam! Vajon miért?

2022. szept. 23. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Sokan gyerek kori traumára tippelnek, vagy hasonlóra. Én is arra voksolnék. Velem nem volt annyira foglalkozva, talán ez lehet az oka, szeretet hiány vagy ilyesmi. Talán egy pszichológus jobban tudná, de ez sem biztos, ő is csak ember, nem tudhat vagy segíthet bármiben.
2022. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom. Nekem is jó gyerekkorom volt, de hamarabb izgultam a pelushordás és bepisilés gondolatára, mint a csajokra.


Kiskoromban párnákat dugdostam a gatyámba, hogy a pelenka dudorodását szimuláljam, a tévében felállt a fütyim a pelenkareklámokra stb.

2022. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Hajszál, lábújköröm, ajtó, asztal láb fétisetek esetleg nincsen...?
2022. szept. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A tévhitekkel ellentétben NEM "kell" trauma a fétisek, vagy perverziók iránti vágy kialakulásához. Teljesen normál, szerető családban felnövő, soha semmilyen traumát el nem szenvedő emberekben is ki tud alakulni.

A szexuális fejlődés és a személyiségfejlődés során ért impulzusok összességének a hatására. Az meg mindenkinél egyedi, szóval univerzális választ nem fogsz kapni.

2022. szept. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés, fogalmam sincs sajnos!

Nekem is pelenka fétisem van,már elfogadtam.

Szerintem ne keresd az okát,csak élvezd ha izgat!

Szívesen beszélgetek erről privátban is!

2022. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Igen, nem kell trauma, de általában, az esetek túlnyomó részében olyan ember fétises, mármint olyan embernek van durva fétise, akivel történt valami. Nem lehet tudni, hogy a trauma okozta-e vagy amúgy is kialakult volna a fétis, de az tény, hogy gyakoribb az, hogy traumát ért ember a fétises.
2022. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Vele született hajlam, plusz a gyerekkorban átélt valamilyen trauma együttesen váltják ezt ki.
2022. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2%
4-essel tudok egyetérteni ,sokan ugy állítják be ezt a fétist mint ha nem is az lenne hanem valami traumatikus dolog ,pedig az ABDL fétis is ugyan olyan normális mint pl a lábfétis ,de mivel ez nem olyan ismert így az ABDL is sok negatív jelzőket kap egyébb fétisekkel mellett. Sajnos így nagyon a mi országunkban sem nagyon ismert sem fogadják el ,ellenben más Országokban/államokban :/
2022. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányként engem is izgat a dolog, pedig nincs semmilyen traumám. Én elfogadtam, neked is ezt ajánlom.
2022. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!