Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van arra, hogy találjak magamnak egy olyan párt aki elfogadja hogy adult baby és pelenka kedvelő vagyok és esetleg meg asszisztál is?

Figyelt kérdés
Elvileg gyerekes arcom van és a személyiségem alapja is gyerekes...
2020. okt. 12. 21:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vok és 28
2020. okt. 12. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Engem mostanában érdekel ez a dolog.


Szereintem vannak még páran csak csendben vannak. Ne add fel.

29f

2020. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha szeretek valakit, akkor nem zavarna a dolog és természetesen benne lennék dolgokban.
2020. okt. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb minden fantáziára van kereslet, nézz utána a neten, hátha akad valaki aki ennek hódol.
2020. okt. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy kell elkpézelni? Tisztába kell tenni és megetetni, vagy mi?

Amúgy még jó is lehet egy pelenkacsere (feltéve, hogy nem kakis :) és lehet közben törölgetni és játszani a farkaddal, fenekeddel.


Nekem van 2 gyerekem, tudom, milyen egy pelenkacsere :)

2020. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem etetni nem kell, nem csecsemő vagyok csak pl segíteni feloltozni meg olyanok amiket egy 4 évessel tennél :) te bi vagy, utso?
2020. okt. 19. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!