Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív melegek, ti azt sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív melegek, ti azt sem szeretitek ha titeket szopnak le?

Figyelt kérdés
júl. 11. 05:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Akit lehet szopni az

Uni passzív.


Passzívakat nem lehet szopni

Ez olyan mint a kíváncsi heteró

Nem létező fogalom.

júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az aktív/passzív kifejezés csak az análra értetődő, az passzív aki nem dug. Attól függetlenül még lehet hogy az orált igényli.
júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Én egyszer voltam passzív fiúval.

Ő miután meg dugtam kérte hogy szopjam le tetszet neki is nekem is!

júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Engem csak az egyoldalú orál izgat

Nem szeretem ha valaki viszonozni akarja.

júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11-es, helytelenül ismered és használod a fogalmat. A 12-es írja jól.

Az aktív, uni, passzív meghatározás csak az análra vonatkozik, semmi köze az orálhoz.

[link]

Az uni passzív pedig nem azt jelenti, amit mondasz. Nem olyan passzív srácot jelent, akit lehet orálisan is kényeztetni. Az uni passzív vagy passzív-uni mást jelent. Azt jelenti, hogy az anális szex is mehet oda-vissza neki, de túlnyomó részben inkább ő a passzív és csak ritkábban aktív. Használd jól és helyesen a kifejezéseket, mert ebből kavarodások lehetnek.

Egyszer egy ismerősöm mesélte, hogy alkalmi randipartnert keresett. Ő is uni, uni randipartnert is keresett magának, akivel lehet kölcsönösen oda-vissza mindent. Talált is egyet neten, aki uninak mondta magát. Összejött a találkozó, zajlott éppen a szex, amikor azt mondja az ismerősöm, hogy oké, akkor most fordítsunk, cseréljünk szerepet.

Mire a srác: Ezt hogy érted? Engem nem lehet megdugni! Az én fenekem az tabu!

Ismerős: Mi az, hogy tabu? Te írtad ki magadról, hogy uni vagy.

Srác: Igen, de csak az orálban. Uni vagyok, mert aktív vagyok análban, de szeretek sz.pni is.

Ismerős: Akkor te nem uni vagy, hanem olyan aktív, aki az orált is kedveli.

Ott kellett elmagyarázni a helyszínen a srácnak, aki még 30 éves korára se tudta jól, hogy melyik szerep mit jelent és hogy akkor ő mi is tulajdonképpen, mert még 30 évesen se tudta jól.

Használjátok már jól a fogalmakat, mert tök sok problémát okoz, ha azt sem tudjátok ki milyen szerepet kedvel. A top, bottom, versatile, side, aktív, passzív, uni kefejezések csak az anális szerepre vonatkoznak. Semmi közük nincs az orálhoz.

Egy passzívat is lehet sz.pni (ha szereti), ettől nem válik univá. Univá akkor válna, ha dugna is aktívként. És egy aktív is sz.phat, ha kedveli, ettől még nem lesz uni. Vagyis nem ettől lesz uni. Hanem attól, ha neki is be lehet tenni. Tegyetek rendet a fogalmak között, pls.

júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bár már uni-P között vagyok, de mindig is szerettem.
júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!