Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofób emberek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofób emberek miért gondolják undoritónak, furának a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
miért “normális” ha egy fiú és egy lány szereti egymást, és miért nem normális ha pl. két lány?

júl. 7. 15:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt sosem fogjuk tudni megválaszolni.ez az a kérdés amin szerintem tök felesleges gondolkozni.
júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

A lányokat elfogadják,a férfiak egymás közti szexelését tartják gusztustalannak a legtöbben. Mégpedig az anális dolgok miatt. Érdekes módon a hetero kapcsolatokban ma már egyre gyakoribb anális dolgok miatt nem utálkoznak az emberek.


Ezt pedig olyan meleg férfiként írom neked, akinél az anális dolgok sosem játszottak és nem is fognak.Ráadásul kapcsolatpárti is vagyok.

De mindig ez volt a kifogás,hogy a melegek undorítóak,mert össze vissza dugják egymást.

A nők közötti szexet a legtöbben,így ismerős nők is "magasabb fokú szerelemnek " tartják és tudomásul veszik,elnézik.

júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom a melegeknek a heteroszexuális aktus fura, dolog.

Na ugyanezt érezzük mi heterók a homoszexualitás kapcsán. Nem bonyolult.

Persze nem illik ezt hangoztatni, én sem szoktam. Így anonim módon, információszerzés célból neked elmondtam.

júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Még annyit,hogy eddigi életem során soha nem hallottam azt ,hogy

" p.ncisfarkú " egy hetero férfire, de szinte mindig a "kakisfarkú", illetve far.úró jelzőt hallom,olvasom a meleg férfiakra .

Pedig ma már sok hetero férfi is "far.úró" lett,lassan többet dugják oda,mint ahová egy nőnél kellene.


# 2

júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sokan azert kattannak nagyon ra arra, hogy undorito, fuj stb. akik igazabol maguk is kivannak. Ezzel probaljak magukban elnyomni az erzest.

Egy normal, kiegyensulyozott heterot nem erdekel hidd el ha valaki meleg. Nem kezelik maskepp.

júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Mert a lakossag nagyon kis %-a homo

Van egy osztalyba 30 tanulo, fiuk nezik a lanyokat, lanyok a fiukat

De az egyik fiu a fiukat nezi

A tobbi fiu nem erti ez hogy lehet

Fujj, undorito - gondoljak

Fiu akar szopni? Ez beteg b+ - gondolják


Na ezért

júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
A vallások nem szokták szeretni, gyakra propagandát is csinálnak ellenük. Így a valláskárosultak szintén elítélik, és bármibe bele kötnek, amibe csak tudnak. Ez pedig nem vallásos emberekre is át mehet akár.
júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyunk fóbiások, mivel nem félünk tőletek. Szóval el lehetne felejteni ezt a hülye kifejezést. Nem kéne magatokat kirakatba tenni és nem utálná sok ember ezt az egészet. Nem normális. Ennyi. Ha nem tudod, mi a normális, az már baj.
júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

Hát megpróbálom megfogalmazni.

Ha az ember a puncit szereti akkor hányingere lesz egy factól.

Ez ilyen.

Én leütném egyszerűen ha egy férfi bepróbálkozna nálam.

Undorítónak meg persze, hogy Az hiszen nem gerjedek egy szőrös seggre se egy álló kukira, csakis a fínom, puha, szép női testre, meleg puncival.

Az anál az nem olyan mint egy jó punci!

A punciban van több izom, erősebben szorít, jóesetben nedves is.

Egy női kéz is sokkal puhább, lágyabb stb.

Az illatokról meg nem is kezdek írni...

júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Maximum a degenerált, ostoba emberek tartják undorítónak. Ez olyan, mintha a vanília fagyit evők undorodnának a csokifagyi evő emberektől. Semmi értelme. Miért nem a saját szexuális orientációjukkal vannak elfoglalva a másik cseszegetése helyett. Nekem tökmindegy, hogy valláskárosult, vagy homofób szülei nevelték ezt belé, csak tartsa meg magának. Senki nem kíváncsi rá. Hogy mi természetes és mi nem az az relatív, egy meleg embernek nyilván az természetes, hogy férfiként a férfiakat, vagy nőként a nőket szereti. A társadalom egyébként egyre elfogadóbb, csak a Párt uszít.. Hetero ember szerintem nem is foglalkozik a témával, aki meg túl sokat, az látens meleg...
júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!