Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalatlan srác vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan srác vagyok, vettem óvszert próbának, hogy élesben ne bénázzak vele, de amint felhúztam és éreztem a farkamon rögtön elmentem. Ez gáz? Félek élesben is megtörténik. Aktív szerep érdekel csak.

Figyelt kérdés
júl. 6. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként egyáltalán nem gáz. Akik gyakorlottabbak, és ott van ilyen probléma, ott sem gáz, úgy hívják ezt akkor, hogy ejaculatio praecox, amit nagyon sok módon lehet teljesen gyógyszermentesen kezelni. Amit javasolni tudok, hogy mikor önkielégítesz, próbáld minél hosszabbra nyújtani, és pont azelőtt megállni, mielőtt elmennél. És minél többször próbálj meg majdnem-elmenni. Egyrészt akkora orgazmusod lesz, hogy még a lakásod is beleremeg, másrészt megtanulod tudatosan irányítani az orgazmusodat. Sok szerencsét kívánok az aktívkodáshoz, eggyel többen vagytok, én ennek csak örülök. :D
júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Jól leírta, hallgasd meg a tanácsát. Nekem a Fleshlight is nagyban segített.
júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezt ne nagyon erőltesd. Ha egy óvszertől azonnal elmész akkor mi lesz ha valaki megérint vagy bő nyállal rácuppan...
júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jol mondja, gyakorolni kell. Gondolom nagyon fiatal vagy meg. Ne gorcsolj ra a dologra, menni fog.
júl. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi 1,2, 4. 😃


Masztikor ez nem probléma, van, hogy 30-40 percet is bírom, de most először, ahogy éreztem a farkamon az óvszeret, megtörtént rögtön, még verni sem kellett.

De gyakorlom ezt még. 😄

Köszi 1-es, ez jól hangzik, kipróbálom.

júl. 7. 08:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a rengeteg gyakorlas😉
júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy. 😊
júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kínából rendeltem rengeteg óvszert. Adjak? :D
júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, pontosan ugyanez történt velem is, amikor szintén csak úgy egyedül kipróbáltam, az éles menet előtt.

Ki is írtam ide gyakoriba, és azt írták többen is, hogy valószínűleg csak az újdonság érzése izgatott ennyire, illetve az, hogy dugni fogok valakit. Valamint azt tanácsolták, hogy gyakoroljak még vele többször.

Úgy is tettem, és élesben szerencsére már nem volt ilyen probléma.

Meg persze a gumi mérete is fontos, nem feltétlen jó, ha túl szoros...

júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. De gyakorolj úgy, hogy elhúzod sokáig. Orgaznum előtt kicsivel állj meg. Hasonlo mikor pisilsz és a belső izmoddal hirtelen megállitod a pisilést. Ezt gyakorold. Így ezáltal némileg elkezded magad uralni. Megtanulod az izmaid mozgatni inger alatt is....
júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!