Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakran próbálkoznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran próbálkoznak be nálatok lányok?

Figyelt kérdés
júl. 3. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Amikor singli voltam sosem tették, mióta van csajom volt aki megjegyezte hogy simán összeverekedne vele értem. Fene se érti ezt az egészet.
júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Bocs nem néztem a kategóriát, heteroként válaszoltam. 1es voltam
júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyakran a hetero pasiknál se szoktak, mert még él a konvenció, hogy az "nem az ő dolguk". Szerintem ehhez valami rohadt jól kinéző csávónak kell lenned, akiről nem levágós ránézésre, hogy a másik kapura játszik.
tegnapelőtt 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon talalkozok novel, noi ismerossel evek ota, miota vegeztem az egyetemen. Akkor volt, sot en is kiprobaltam. Mondanam h biszex vagyok, bar egy eve monogam kapcsolatban elek egy ferfival.
tegnapelőtt 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan jó pali, hogy túlzottan felfigyeljenek rám. 😀 Volt azért példa rá, mikor nagyon éreztette velem a nő, hogy bejövök neki, de jellemzően nem vonzódnak hozzám.
tegnapelőtt 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálam elég gyakran és baromira kezd elegem lenni. Nincs kedvem sem bunkónak lenni sem pedig coming outolni minden alkalommal. Magánügyemnek tartom a melegségem. Nem is nagyon tudják, sejtik rólam.

Fárasztó. Valahol jól is esik persze, de inkább örülnék, ha békén hagynának.

Színjátékba meg nem megyek bele. Nem korrekt és nem is tudnám jól játszani.

tegnapelőtt 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
A kutyának se kellek.
tegnapelőtt 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs hét,hogy ne ostromolnának!

Meglepő mikor olyan teszi magát aki tudja,hogy mi a szitu

tegnap 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Bosszúból dugd meg! :)

tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!