Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van még akinek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még akinek bejönnek a tipikus f*ckboyok?

Figyelt kérdés

Azok a tipikus ,,menő srácok", akiknek általaban ilyen egy kaptafára készült hajuk van meg úgy mindenben nagyon sablonosak, és rájukmondják hogy ,,f*ckboyok."

Nem vagyok rá büszke, az eszem is mást diktálna, de valahogy mégis vonzanak. (KINÉZETRE)

Valakinek volt ilyesmi sráccal tapasztalata/kalandja?


Ilysesmire gondolok: [link]


(Nem akarok senkit se ledegradálni, megbántani, attól még hogy valaki így néz ki, lehet egy tök értelmes, rendes ember)



júl. 3. 20:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nem vagy vele egyedül :D
júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
4%

Igaza vana. 8-as hozzászólónak.

Mi lesz ezekkel a pávákkal? 40 év mulva kb? Ezek a jövő családapái? Ezek keresik majd meg a nyugdíjunkat. Elég fuckboyok ezek.... Vicc

júl. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
90-ben születtem, mikor gimiben jártam 2006-2008 körül ezerrel ment az emo, akkor is sokan mondták, hogy naaa a körömlakos, pálcikavékony skinny nadrágos, félhosszú hajukat dobáló fiúcskákból lesznek-e majd apukák, a válasz: igen, sokan apukák lettek így harminc közepén :D
júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek jó pár ilyen 40es pasit

Rengeteget költenek magukra

Utaznak egyedül, csavarognak

Boldogan élik világuk.

Ha faszt kívánnak megkapják,

Utazó társat kívánnak azt is találnak.

júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Hogy mi lesz velük 40 felett amikor már idősebbek? Semmi, valószínűleg ha ennyi időt fordítanak a külsejükre akkor nem lesznek lepukkant vénemberek. Sok férfi már 30 felett is undorító, kopaszodnak és el vannak hízva, tenni meg nem tesznek ellene. Talán a következő idősebb generáció nem lesz ennyire leamortizálódva, így kevesebb idős szingli meleg marad xdd
júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell senkinek sem álszentnek lennie, ha bejön, akkor bejön, ezzel nincs semmi baj, másnak korábban az emo style boyok, a twinkek, a punkok, a deszkások...jöttek be. Meg persze van, akiknek ezek közül több is :D
júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is csak fantázia szintjén jönnek be. Az ilyen srácok ehhez a stílushoz általában menő Nike cipőt hordanak, valami jó póló+nadrág kombóval, szal az egész stílus bejön mindenestől. De sajnos lerí róluk, hogy az IQ/EQ nem az erősségük, így elvből nem közelednék feléjük, marad a fantázia meg az utcán való nézegetés.
júl. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
17# Viszont elég éretlenek és nincs egzisztenciájuk, stabil munkájuk, nem vállalják fel sok esetben a melegségüket sem.
júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

06:21


Aki csak fantáziál az ilyen srácokról, azt ezeket, amiket leírtál, pont nem érdeklik. Valamint azokat sem, akik alkalmiznak. Mellesleg egy 17-18 évestől vársz el állandó munkát? Vicc...az meg, hogy kinek vállalják fel, magánügy. Nem gondolnám, hogy menő lenne ország-világ elé kiállni ezzel, az meg, hogy maguknak hazudnak-e, az ő dolguk.

júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
19# Tény az, hogy ezek a srácok még önmagukkal sincsenek tisztában, de a felnyírt haj, meg a legújabb fuckboy divat az megvan.. Az, hogy nincs stabil egzisztenciájuk, egy újabb ténymegállapítás. Ez is sokat elmond egy emberről, nincs egzisztencia= nincs rendszer az életünkben, ahogy esik, úgy puffan módra élnek, lusták, trehányok.. Én a felvállalást meg nem úgy értettem, hogy hogy ország-világ elé kiállnak. Hanem, hogy maguknak sem vállalják fel, ezért hazudoznak a másiknak, találkozókat mondanak le, megbízhatatlanok, csalfák, törlik magukat a meleg társkeresőről, ha komolyra fordulna a dolog, mert beijednek. Egy szóval: komolytalanok, gyerekesek, éretlenek..
júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!