Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek a...

Lányok, nektek bejönnek a tipikus hosszútávfutó testalkatú férfiak?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, amikor az illető fut, és testalkata hajlamosítja arra, hogy jó eredményeket érjen el: vékonyabb, kevés izommal, amelyek az alacsony testzsír miatt szálkásak és jól definiáltak, és persze baromi jó állóképesség.


Ha egy férfira azt mondjuk, "kisportolt", akkor legtöbbször nem egy hosszútávfutó fog beugrani az embernek, hanem valami látványosabban izmos forma, még ha az állóképesség alapján a futók igenis kisportoltak. Van olyan nő, akinek mégis tetszik ez a testépítő szemmel nézve vézna forma?



2021. jan. 28. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik:) Attól, hogy valaki vékony még lehet izmos és erős is:D Sőt, nekem az agyongyúrt férfiak nem jönnek be
2021. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Én biciklizek, azok is hasonló alkatúak.
2021. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Szerintem lányosak. De kinek mi.
2021. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sportos testalkat altalaban bejon.
2021. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön, főleg azóta amióta én is rendszeresen futok.
2021. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tul vekonyak. Kivulrol meg se mondom h fut az ember vagy csak siman ilyen girnyo es semmit se csinal. A ferfias izmos testalkat jon be.
2021. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejon
júl. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!