Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ledagattoztak PlanetRomeo-n,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ledagattoztak PlanetRomeo-n, miért lett ott mindenki ennyire bunkó?

Figyelt kérdés
Ráírtam több emberre, de csak egy írt vissza, az is csak azt, hogy nem mackós vagyok hanem csak szimplán dagadt, és hogy csöcsön lehetne engem krni mert olyan nagy.
júl. 3. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha vékony vagy az a baj, ha kövér vagy az a baj

Ha kigyurt vagy akkor egészségtelen mert szedsz valamit.....


Magadnak felelj meg, érezd jól magad a bőrödben, és szard le ki mit mond. Kivétel ha minden barátod, ismerősöd eltünik vagy nincs mert akkor te csinálsz valamit szarul.

júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Kifogtál egy primkót, van ott még bőven hozzá hasonló. Tényleg rohamosan romlik a színvonal, úgyhogy nem kell csodálkozni. Mikor 2013-ban először regisztráltam, még találtam ott értelmes embereket, ma már csak elvétve fordulnak elő, és mindenki egyre közönségesebb. Szerencsére azért mindig vannak üdítő kivételek. Tiltsd le ezt a majmot, egy hülyével kevesebb lesz a látóteredben.
júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Köszönd meg a választ és lépj tovább.

Nem a te embered, fogsz még kapni ennél cifrábbat is, teljesen más okból. Itt élik ki az emberek a frusztráltságukat, és rajtad csattant.

Tanuld meg kezelni és nem magadra venni. Te boldogleszel és elégedett ragadni fognak rád a nélkül hogy te kezdeményeznél

júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jani Belucci ***** válasza:
62%
A melegek sajnos egymást bántják a legtöbbet, ami aztán folyamatosan kitermeli a frusztrált emberek új generációját. Törd meg az ördögi kört, és sz*rj magasról a fejére. A kedves, jó szándékú emberek megtalálják egymást előbb-utóbb, a keserűség meg dagonyázzon a saját mocskában.
júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem se jönnek be a "puhatestűek". Mert tényleg van aki hájas, de alatt van izom. Inkább keménykötésűnek mondanám, ilyenek pl az erősemberek.

És van aki szimplán puhány.

De senkinek nem vágnám a pofájába, mert volt gyerekszobám.

(Egyébként, ha több embertől is ez a visszajelzés, talán jót tenne ha kicsit sportolnál. Annak a húspiacon kívül is van jótékony hatása.)

júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Belucci, ugye azt a mondatodat,hogy a " kedves ,jó szándékú emberek megtalálják egymást előbb-utóbb " valami tréfának szántad ? Ugye annak?

Sok kedves, szolid és értelmes meleget ismerek,akiknek valahogy nem ez a sikertörténet jut osztályrészről.

Sőt ismertem olyat is, akinek csak linkek voltak az életében,az egyik ki is rabolta ,pedig nagyon jószándékú és kedves ember volt.

Sajnos ez a mondat, amit idéztem tőled, a mai világban egy szinten van, a "majd akkor jön,ha nem számítasz rá" és " egyedül is legyél boldog " című okosságokkal. Minden rendű és rangú coachok papagájként ismételt "bölcsességeivel".

Egy meleg munkatársam pár éve, a sok kudarc után, ezt mondta :

Na emberek, akkor vegyétek úgy,hogy a jóindulatomat mindig otthon felejtem..


Láss csodát,ragadnak rá,mert flegma lett,mert sokszor átverték és ezért nem akar komolyat már. Pedig tudom róla,hogy a szíve bent sír,egy végtelen jó ember,sok szeretettel.De erre nincs vevő,akkor átfordult és most éli a világát.

Jóságot ma sokan a lúzerséggel,naivsággal kapcsolják össze és ezért van,hogy a jó szándékúak vagy visszavonulnak,vagy ilyen hedonistákká válnak.

tegnapelőtt 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de akit kirabolnak, vagy csak mindig rossz emberekbe botlik az nem "kedves, szolid, értelmes", hanem hülye, életképtelen, könnyen átverhető xd
tegnapelőtt 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

6-os,

Folyamatosan mérgezed a saját lelked (és a környezetedét is, mindenkiét) és még csak észre sem veszed magad. A pesszimizmusnak is van egy - mások által is elviselhető, befogadható - mértéke, határa. Te folyamatosan átléped ezeket a határokat. Szünet nélkül mérgezed a környezetedet. És persze magadat is. Húzol lefelé magaddal mindenkit a mélybe. Nem bántásból írom, hanem tényszerűen.

Én sokszor nem értek egyet a Janival, meg messze nem vagyok akkora nagy duhaj, mint ő, de vitathatatlan, hogy az egyik legpozitívabb, legoptimistább karakter itt az oldalon. Látszik rajta, hogy szereti az életet és az életét és ez nagyon jó. Sokan példát vehetnének az optimizmusáról, életszeretetéről, a hozzáállásáról.

Kérdező, itt van előtted két példa. A 4-es és a 6-os. Csak rajtad áll, hogy milyen ember lesz belőled. Felállsz, megrázod magad és tovább állsz, ha valami bántás ér vagy örökre beleragadsz a saját sebeid nyalogatásába, a szomorúságba, keserűségbe és a magányba. A döntés a tiéd.

tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!