Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit gondoltok Wishper...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit gondoltok Wishpertonról?

Figyelt kérdés
júl. 1. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó kamudrámája nagyon nem jött be nekem.. én viszont emberileg nézek mindenkit, nem külsőleg.. szemembe emberileg megbukott
júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen
júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Megdugnám, de ennyi. Amennyit látok belőle, az alapján nem szimpi és szerintem nincs érték abban, amit csinál. Sőt, inkább káros.
júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben kifejezetten visszataszítónak találom.
tegnapelőtt 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
40%
Ne "melegezzünk" már, max "langyos" ami stimmelne. Meleg a kávé amit most iszok... meg burkoltan ez kirekesztő. Akik nem homoszexuálisak azok akkor "hidegek"?
tegnap 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
09:01 személyében megérkezett a napi troll/agent provocateur :D
tegnap 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is megdugnam de nem igazán látok értelmet és intelligenciát benne, így max dugasra lenne jó másra nem. Elég toxikus személyiség
tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!