Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, nektek milyen tapasztalataitok vannak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol, hogyan érdemes? Érdekelnének személyes tapasztalatok. Troll válaszokkal kíméljetek.

júl. 1. 10:18
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
29# Egyáltalán akkor mit keresel itt ebben a kategóriában a kérdésemnél, ha csak kötözködsz, de érdemben meg nem segítesz? Tuti nem is vagy meleg, csak valami homofób pasas, akinek a melegek idegesítése a hobbija.
júl. 2. 20:42
 32/44 anonim ***** válasza:
Te mar megszomorodtal cuki, csak nem vetted meg eszre:)))) gyerelejoisten miert mit kene irni egy szuzkrva aki azt hiszi, hogy bemegy a kondiba es egybol ossze tudja szurni a levet az elso szembejovo faszival meg a recepciossal is?! Nem mondtak meg nektek, hogy nem mindenki meleg akire felall a cerkatok???? De most komolyan akkor ne maradj a realitas talajan es gondold azt, hogy mindenki a tied lehet, mert olyan fantasztikus ember vagy. Ui: “nincs normalis parkapcsolat blabla” pont ebben a temaban irtad ki a kerdest te nyomornegyed erre en arasztom a negativitast es en omlengek, kapufa😂😂😂😂😂
júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
32# Továbbra sem értem, hogy akkor mit keresel a homoszexualitás kategóriában. Folyamatosan provokálsz. Te nem meleg vagy, hanem egy homofób, csak azt nem tudom, hogy akkor mi a fenét keresel itt...
júl. 2. 20:46
 34/44 A kérdező kommentje:
32# Ki mondott ilyet? Pont azt írt, hogy nem mertem nyomulni, mert nem vagyok bunkó. Nem nyomulok rá minden pasira. Pont, hogy nem kezdeményezek. soha. Tudsz olvasni egyáltalán? Idióta...
júl. 2. 21:16
 35/44 A kérdező kommentje:
Ki mondott ilyet? Pont azt írtam, hogy nem mertem nyomulni, mert nem vagyok bunkó. Nem nyomulok rá minden pasira. Pont, hogy nem kezdeményezek eddig soha. Tudsz olvasni egyáltalán? Idióta. Téged bottal sem piszkálnálak.
júl. 2. 21:26
 36/44 anonim ***** válasza:

Azok alapján amiket eddig írtak neked, illetve te írtál, nem tudom hogy mit lehetne még tanácsolni. Sajnos ez a helyzet, nem sok lehetőség van az ismerkedésre. Online randi oldalak/csoportok/fórumok, melegbár/szauna, esetleg egy lmbtq szervezet ami rendezvényeket szervez. Ezekből kell kihozni a maximumot. Ha több lehetőségre vágysz, akkor szerintem külföldre kell menned egy olyan nagy városba ahol több melegeknek szóló hely/program/esemény van.

Ha ezek közül egyiknse jó neked, akkor nem tudom mit lehetne még mondani. Ez van.

júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
36# Te hol ismerkedsz?
júl. 2. 22:30
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Online. Tinderen vagy Facebook társkeresőn hétköznapi fotókkal. Ezeken kívül Romeón vagyok még fent, de ott nem raktam ki képet. Ha kérik akkor küldök, de csak akkor ha megbízhatónak érzem a személyt a beszélgetés alapján, és csak hétköznapi fotót.
júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
32# Nevethetsz rajtam, de tényleg tetszett a srác. Pont az ilyen homofób reakcióktól féltem.
júl. 2. 23:35
 40/44 A kérdező kommentje:
32# Jól tudom, hogy más dolog a fantázia és más a valóság. Soha életemben nem nyomultam még senkire. De attól még fantáziám lehet. Azzal nem ártok senkinek. Nem kellene ilyen rosszhiszeműnek lenni. Agyatlan...
júl. 3. 03:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!