Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, nektek milyen tapasztalataitok vannak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol, hogyan érdemes? Érdekelnének személyes tapasztalatok. Troll válaszokkal kíméljetek.

tegnapelőtt 10:18
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ilyen érdekelne, hogy élőben, vagy online jobb, mi az a kor, ami felett kevésbé esélyes az ismerkedés stb..
tegnapelőtt 10:21
 2/41 A kérdező kommentje:
Gondolom jól összeszokott közegben egyszerűbb, sajnos barátaim nincsenek..
tegnapelőtt 10:25
 3/41 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól függ merre laksz. Ha nem budapesti vagy, akkor a személyes ismerkedésre szerintem jóval kissebb az esély, kevesebb a lehetőség. (Talán néhány nagyobb vársoban van még lehetőség, de speciel Szegeden én nem tudok ilyenről.)

Online pedig attól függ hogy mit szeretnél. Ha csak szexre hajtassz, akkor szerintem taláni fogsz partnert, erre a legnagyobb a kereslet. Ha szexhavert keresel akkor arra már kissebb az esély. Aztán jön a barátság/hagyományos párkapcsolat. Erre a leg kevesebb az esély szerintem. Mert még ha bele is futsz olyanba aki ugyan ezt keresi, akkor is kicsi az esélye annak hogy pont kompatibilisek vagytok, azaz nagyjából egyezik az érdeklödési körötök.

Komoly kapcsolatot pedig szerintem csak arra lehet építeni ha a az ember nem csak szexuális vonzalmat érez a másik iránt, hanem barátként is tekint rá. Máskülönben a kezdeti fellángolás után nem marad semmi ami össze tartsa őket.

tegnapelőtt 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
3# Az a baj, hogy online félek a kamusoktól, elmebetegektől, képgyűjtögetőktől.. Direktbe élőben viszont max ilyen meleg tematikájú helyeken lehet szerintem, bárok, szaunák stb. Esetleg haveri társaságban még esetlegn
tegnapelőtt 11:23
 5/41 A kérdező kommentje:
Van olyan életkor, ami felett már késő, mert nem kellesz senkinek?
tegnapelőtt 11:30
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha online akarsz ismerkedni, akkor szerintem azzal tudod az effajta embereket igazán szűrni hogy sokat beszélgettek az az chateltek. Ha valami elmebajos, vagy más szándékai vannak mint amit mond, egy ponton úgy is beleun a dologba vagy kibukik hogy kitalácio az egész. Ezzel ugyan úgy tudod a türelmetlen, csak szexet keresö embereket szűrni.

Élőben is bele lehet szerintem ilyen emberekbe furni, de ott meg attól függ hogy milyen helyen ismerkedsz. Ha egy szaunában ott elég gyanús hogy a szex az első. Egy bárban már más a helyzet, ott több esélyes a dolog.

Az életkorral kapcsolatban pedig szerintem ha csak nem vagy már nyugdíjas akkor szerintem nem reménytelen a dolog. Mindenkinek más az ízlése, szóval szerintem bármilyen életkorban van lehetőség ismerkedni, de persze változó lesz az érdeklödés irántad.

#3 voltam

tegnapelőtt 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
6# Szaunában gondolkodtam, abban inkább csak az a necces, ha lebukok, ismerőssel összefutok stb.. Ezért sem léptem még meg.
tegnapelőtt 12:38
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meleg szaunába mész és ott találkozol ismerössel, akkor nem szólhat semmit se mert ö is amiatt van akkor ott. Hetero ember nem megy meleg szaunába csak úgy.
tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén... mit félsz a kamusoktól, meg a képgyűjtögetőktől? Attól neked jobb lesz? Mit vesztesz azzal, hogy valaki a képeidre maszturbál, ahelyett, hogy esélyt adna magának egy jó kapcsolat kialakítására? TE legyél okos, TE lehyél határozott, TE tudd, hogy mit akarsz. TE add meg magadnak az esélyt, hogy nyitottan állsz az az emberekhez, TE irányítsd az életed. Ha az ember, akivel beszélgetsz, kamusnak bizonyul, lépj tovább. Ne lásd minden rádköszönőben a herceget fehér lovon, de mindenkinek adj esélyt a normális párbeszédre. Természetesen a siker aránya valahol 5-10% között lesz, de ez ilyen dolog, de a helyzet még mindig ezerszer jobb, mint az én időmben, 30 éve volt.
tegnapelőtt 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
7# Plusz nemi betegségek, de elvileg adnak óvszert.. Attól nem tartok, hogy erőszakosak lennének, gondolom vannak biztonságiak, vagy ilyesmi.. Meg a normálisabbak éetenek a szóból. Viszont ismerőssel ha összefutnék nem lenne semmi kedvem magyarázkodni. Nem feltétlen párkapcsolatot akarnék. Azt se tudom, egyedül megérné-e ilyen helyre elmenni. Online platformokon még futottam már bele 1-2 idiótába, akik erőszakosan arcképet akartak kérni tőlem. Több is. Na ilyet nem jatszunk.. És töröltem magam.
tegnapelőtt 12:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!