Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, nektek milyen tapasztalataitok vannak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol, hogyan érdemes? Érdekelnének személyes tapasztalatok. Troll válaszokkal kíméljetek.

júl. 1. 10:18
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
19-20# Ácsi.. Meg is fordítható a dolog. Miért várja el tőlem egy vadidegen ember, akiről nem tudok semmit se, hogy arcfotót küldjek neki? Ahhoz előbb bizalom kell. Ez nem így megy..
júl. 2. 17:02
 22/44 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a korát írja le, a személyes találkozón meg úgyis kiderül, hogy néz ki.
júl. 2. 17:03
 23/44 anonim ***** válasza:
Na jo, a legoszintebben mondom, hogy szerintem te tegyel le az ismerkedesrol mert te mar paranoias vagy:DDD en is tapos vagyok ilyen teren, de amit te nyomsz az tultesz mindenen. Nem tudom melyik a kockazatosabb kepet cserelni talalka elott, vagy talalkozni valakivel akirol azt sem tudod, hogy nez ki:D
júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
23# A mai nap kondizni voltam délután és egy nagyon szép, vonzó, szexi szőke srác is ott volt, az elején csak ketten voltunk az öltözőben. A teste szinte tökéletes volt, én ilyet még nem láttam, nagyon kigyúrt volt, tiszta izom, szőke hajjal, mint valami félisten. Arcra is nagyon helyes volt, az esetem kb.. Néha lopva odapillantottam, mert nem akartam, hogy azt higgye, bámulom.. Néha találkozott a tekintetünk. Gondolkoztam, hogy leszólítom, de féltem mi van, hogyha nem meleg és azt hiszi, zaklatni akarom.. Odajött hozzám egy alkalommal, hogy meddig csinálom még az egyik gyakorlatot, arra mondtam valamit, meg kérdeztem meddig van nyitva a kondi.. Ennyi jutott eszembe, de nem tudtam továbbfűzni a beszélgetést. Én ebben nagyon szar vagyok, pedig kezdeményezhettem volna beszélgetést. Nagyon tetszett a srác... Bár szerintem úgyse olvassa ezt... 🙁🙁😟😟
júl. 2. 18:09
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
De a realitas talajanal kell maradni. Az elet nem egy Netflix sorozat, hogy majd a kondiban/ a kozertben/ a villamoson talalkozok egy sraccal akivel majd jot kavarok, osszehazasodunk, gyereket fogadunk orokbe stb. Ez a veres valosag. Ma egy hetero nem talal maganak normalis kapcsolathoz partnert, most akkor szerinted egy meleg ember mekkora eselyekkel indul? Hat nem sokkal. Persze nem lehetetlen, de ehhez olyan szerencsere es csillagallasra van szukseg ami ritka, mint a feher hollo. Vagy online ismerkedsz, vagy szemelyesen egy olyan szorakozohelyen peldaul, ami specifikus. Kulonben nem tudom melyik mozit nezed, hogy majd egy konditeremben majd jol leszolitjatok egymast egy sraccal.
júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

25# "Kulonben nem tudom melyik mozit nezed, hogy majd egy konditeremben majd jol leszolitjatok egymast egy sraccal."


Hát ha 100% tudtam volna róla, hogy meleg, akkor lehet nagyobb bátorságom lett volna leszólítani. Nagyon tetszett. Miért, máshogy hogyan ismerkednék? Mondtam, hogy nekem ez nem megy..

júl. 2. 18:52
 27/44 A kérdező kommentje:
25# Kezdetben egy laza szexkapcsolattal is beérném, vagy barátság extrákkal. Ki beszélt itt párkapcsolatról?
júl. 2. 18:55
 28/44 A kérdező kommentje:
35# Mert aztán ilyen megkeseredett, befásult vénlegénynek sokkal jobb lenni, mint amilyen te vagy.. xDDDD Inkább maradok akkor álmodozó, köszi. :DDDD
júl. 2. 19:20
 29/44 anonim ***** válasza:
55%
Almodozz csak mert arra leszel jo ugyis!!!! Egyebkent 35. hozzaszolo nincs, csak jelzem. En vagyok a megkeseredett venlegeny, de egy ilyen hisztikriszti aki azt sem tudja mit akar az elettol es meg paranoid is, hidd el meg kalandra sem fog kelleni senkinek☺️ amugy mar az sokat sejtet, hogy ugyanannak a hozzaszolonak 3 kulon bekezdesben valszoltal, te egy ilyen pszicho faszi lehetsz megint aki mindenkire csorgatja a nyalat, es akinel mindenki megkeseredett venlegeny, akivel a velemenyek nem egyeznek. Bar ja most sok ilyen lesz itt mert nyariszunet van🙂‍↕️
júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
29# De tényleg, akkor mit kellene tennem? Szomorodjak meg? Mert az írásodból süt az elkeseredettség, jajj maradj a realitás talaján, nincs normális párkapcsolat blablabla, bocs de erre az ömlengésre senki sem kíváncsi.
júl. 2. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!