Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányként csak engem érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként csak engem érdekelne sikerülne e nekem egy homoszexuális férfi…?

Figyelt kérdés
Életem során ez az első alkalom hogy ismeretségi körömben van egy homoszexuális nagyon cuki férfi. Imádom mert tényleg cuki nagyon aranyos, s nagyon segítőkész. Viszont mindig is érdekelt, női egomat izgatta hogy fel e tudnám neki állítani. Izgalmi állapotba e tudnám ott hozni lent. Kizárólag ennyi itt meg is állna a történet. Kérdezzem meg tőle benne e volna?

jún. 28. 12:56
1 2
 11/20 Nemtomfantom ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!


Ha véletlenül sikerülne egy meleg férfiasságát felállítani és izgalmi állapotba hozni, akkor illik végig vinni a dolgot. Véleményem szerint teljesen unfair dolog, hogy csőre töltve hagynak egy másikat ember, főleg ha csak a saját egójának a játéka lenne a dolog(megmutatni, hogy igenis vagyok olyan jó nő, hogy egy melegnek is felállt rám). Fordított esetben szerintem lenne elégedetlenkedés, ha a mókus beizzana, aztán nem kapna makkot.

jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem már attól is merevedési zavarom lenne, ha valaki cukinak nevezne.
jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
épp ezért meleg, mert nőként nem fogod neki tudni felállítani...
jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Ez sohasem sikerülhet, mert ha igen, akkor a férfi nem meleg, hanem biszex.
jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Jani Belucci ***** válasza:
85%
Pont olyan szánalmas, mint mikor egy hetero "kőmacsó" pasi megkérdezi egy leszbikus pártól, hogy beszállhat-e harmadiknak.
jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én melegként gondoltam már rá, hogy egy nő fel tudná-e állítani nekem. Szerintem amúgy igen, pláne ha a pasi már régebben verte ki, plusz a csaj technikája nagyon jó és intenzív, akkor ez működhet. Sőt, akár még élvezéssel is járhat a pasi részéről a végén. De ezt inkább csak így elméleti síkon képzeltem el, fantáziálni nem szoktam róla, mivel ugye meleg vagyok. :D
jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Senior Séf ***** válasza:
100%

" Izgalmi állapotba e tudnám..."

Oda. A nyelvérzékemet már sikerült.

jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én meleg vagyok. Csak a fiúkat szeretem.

De. Volt egy lány akire egy váratlan pillanatban felállt a farkam. Ez kétszer is megtörtént. Azóta sem volt olyan többször.

jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

A hímvessző egy olyan érzékekkel megáldott szerv, hogy ha azt simogatják, huzogatják, esetleg szájjal babrálnak vele, az mindenképp merevedik, mert olyan ingert kap.

Teljesen mindegy ebben az esetben, hogy ezt nő csinálja vagy férfi.

Ingert kap, ez a lènyeg.

Heteró férfiak nyugodtan próbálják ki.

Ha megsimogatja, ingerli, szájába veszi egy kollegád, szomszédod,

vagy barátod, fel fog állni az tuti.

Olyan mind a Glory-Hole.

Átdugod a lukon, nem tudod, hogy ki kapta be.

Lehet, hogy a 80 éves Juliska néni, lehet, hogy egy 23 éves top modell.

De lehet, hogy egy idős szakállas kan cigány. Mindháromra fel fog állni.

jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromi kínos, ha nem akarod lejáratni magad, akkor inkább ne!
júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!