Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt fiatal srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garbaczdavid01 kérdése:

Vannak itt fiatal srácok (max. 30), akiket érdekel a nudizmus? És benne vannak közös meztelenkedésben, dolgokban?

Figyelt kérdés

jún. 27. 13:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Szomorú, hogy ilyen sokan nem tudják mit jelent a nudizmus. Hát nem szexet, nem exhibicionizmust, nem kukkolást és nem egymással való játszadozást.
jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Ja, le is lettem pontozva. Pedig tényleg sakkozunk.
jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

#6

Gusztustalan idősebb korosztály? Melyik az a nudi, hol van? ;-)

jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
Igen. 25 éves meleg srác vagyok, és egy fiatal srác csapattal szívesen mennék valahova közösen meztelenkedni.
jún. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%

FKK Donauinsel, Bécs.


Déli részén Toter Grund:

Gyönyörű kis tó a szigeten, be lehet merülni, majd tovább sakkozni. Itt sok a fiatal.

Íratlan szabály: aki szexelni akar, az a tisztásról a bokrok közé vonul. Nem annyira lehet nyugodtan sakkozni, van aki bámul.


Észeki része: valahogy az 50+ jár oda, sajna nincs tó, de nagyobb a nyugi. Itt zavartalanul lehet napozni, társasozni.

Íratlan szabály ugyanaz, a bokrok között mehet az akció, a tisztáson legfeljebb kontakfelvétel.


Normál nudista strandra nem járok már, számomra túl szigorúak a szabályok.

Ha valakinek megtetszem, és viszont, akkor bizony a sakkfiguráknak várniuk kell, és bemegyek a bokorba egy közös recskára…

A barátom szerintem mutogatni jár oda, hiszen mehetne más FKKra, ahol csak nudizik, viszont vannak nők, szinte csakis öregek. Na ahhoz nekem sincs semmi kedvem.

jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet ! Még helyes vagy és fiatal,úgy gondolod nézni se nézzenek rád az idősebbek, mert akkor gusztustalan öregek vagyunk. Csak arra nem gondol a 25 éves, hogy 20 év és ő is egy gusztustalan öreg lesz, aki szivesen megnéz egy fiatalt.(fiatal párt leginkább ). Remélem majd eszébe jut, hogy ő is egy gusztustalan öreg lett !
jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

Még van pár évem, és pont abba a kategóriába kerülök.

Az öregeknek nem elég fiatal, a fiataloknak meg nem elég öreg.

Eddig azért mindig adódtak kalandjaim, de jobbnak látom arra az FKKra menni, ahol az 50+ os férfiak vannak többnyire. Ott nem én hajkurászom a válogatós 30- éveseket, hanem én vagyok a válogatós 40-es.



Aztán ez is elmúlik, és örülök a lepattanónak is. :-)

jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kérdezném, hogy akik lepontozták a 11-es választ, azok tényleg azt gondolják, hogy azt jelenti?
jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Még nem is pontoztam, de ideje. Tényleg szomorú.


Viszont én 10 év nudizmus után váltottam a plusz verzióra. Be kellett látnom, igenis érdekel néha a másik teste, és szeretnék helyes pasikkal közös mókát.


Megkerestem a nem hivatalosan, de köztudottan erre való helyet.

jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Engem is érdekel, kezdő vagyok benne, 25 éves
jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!