Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt fiatal srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garbaczdavid01 kérdése:

Vannak itt fiatal srácok (max. 30), akiket érdekel a nudizmus? És benne vannak közös meztelenkedésben, dolgokban?

Figyelt kérdés

jún. 27. 13:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem is kevés van :D
jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Kár hogy max 30..
jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Én benne vagyok ilyesmibe.

Szoktam járni nudizni.

25 vagyok.

jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Ez-az Dávid ! Szervezzed a fiatalokat a nudira, mert elég kevés a 30 alatti fiatal. Pedig szivesen elnézegetnénk benneteket, az idősebbek is ! Persze most írnak a "Megmondók", hogy a NUDI nem erről szól ! Tudom !! De őszintén vagy nézelődni akar, vagy mutogatja magát, vagy a párját ! A legtöbb ember ezért jár a nudira. Meg persze kellemes a napozás és a fürdés meztelenül.
jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Az utolsóhoz hasonlók miatt nem teszem be a lábam soha nudi strandra xd
jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, én is sokszor ezért nem megyek mert neha gusztustalan amit az idosebb korosztály ott csinal.


De kozben pedig elvezni akarom ezt az életérzést!

jún. 27. 15:45
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem te nem nudizáshoz keresel társat. Ha így lenne, nem ebbe a kategóriába írtad volna ki.
jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
na én pont ilyesmik miatt szeretem sokkal jobban az elhagyott folyóparti szakaszokat, ahol egész nap is nudizhatunk, fürdödhetünk stb, és sehol senki, nem kukkolnak a papák és nem nézegetnek elég furán stb. és még az egész természet is a mienk ...
jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

#6

Hivatalos naturista helyeken, ahova igazi naturisták járnak, senki nem csinál semmi oda nem illőt. Aki igen, azt kirakják. A vadnudikon (mint pl. Gárdony) nincsenek szabályok, de aki oda megy, az tudja mire számíthat.


A szexualitás kategóriába tetted a kérdésed, exhibicionizmus az egyik keresőszavad és gyanítom a "benne vannak dolgokban" alatt sem egy naplementés sétára gondoltál, szóval nem kell leszólni senkit, te sem csak a napfény ízére vágysz. :)

jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

Én szoktam járni FKK-ra egy barátommal, de ő is elmúlt 30, sőt, már majdnem 32!!


És igen ő is benne van egyéb dolgokban. Szoktunk vinni sakkot, könyvet, rádiót, társasjátékot, így elütjük az időt.


Különben ha nem vinnénk semmit, mivel játszanánk?

jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!