Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, egyetértetek ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, egyetértetek ti is azzal, hogy sok meleg nem igazán akar beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kellett volna fogalmaznom, hogy ne sértsek meg senkit. Én magam is meleg vagyok, de örülök hogy van párom, más különben nem tudom mihez kezdenék ebben a közösségben. Bar biztosan vannak "rendes" melegek is, akik nem sokat osztanak neg magukról, de rengeteg olyan van, akinek fontos, hogy mutogassa mindenkinek az alsógatyáját, pucérkodjon. Olyat is ismerek, aki most büszkén osztogatja, hogy barátja van, de előtte meg only fanset tolt, hetente más sráccal feküdt le. Na meg a nyitott kapcsolat. Az sokaknak miért kapcsolat?


Lehet én vagyok maradi, de azt kell mondjam nem lepődök meg miért van ilyen rossz hírnevünk.


Mit gondoltok?



jún. 18. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta minden pride-on kint vagyok, még soha nem láttam tangában vonulni ott vagy máshol embert. Pontosan hol látsz te tangában vonuló embereket?
jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rossz hírnevem!

Nem maradi vagy hanem tapasztalatlan.


Igen van aki nem kedvel a faluban és nem köszönt EDDIG!!!


Már kezdik kapisgálni az emberek hogy a Fidesz propaganda iszonyat nagy hazugság és kamu, és nem akarom megdugni az unokájukat.

Viszont a vérvételre 1hónapot kell várni, míg az ember kap időpontot.


Az hogy van a melegek közt minden féle ember az ugyan úgy igaz a heterókra is.

jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%

12. A propagandának van alapja. Aki egy kicsit nyitottabb szemmel jár Európában, az látja mi folyik nyugaton. Valós veszély az LM..iskolákban való részvétele.

Mielőtt félreértenéd a melegséggel sok embernek nincs gondja, ezt a részt a Fidesz tényleg túltolja. De az iskolákba valo beferkozest azt nem, márpedig a transzok miatt. Mert az LMBTQ-nak nem csak a melegek tagjai hanem a transzok is. Tehát nem arról van szó hogy meg akarod dugni akit nem kellene. Részletesebben is mesélnék de nem akarom elterelni a témát.

Szerintem nem a melegeknek van rossz híre hanem az LMBTQ-nak. Sokan ha melegek is, nem akarják azonosítani magukat ezzel a közösséggel, nem véletlenül.

jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!