Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, egyetértetek ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, egyetértetek ti is azzal, hogy sok meleg nem igazán akar beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kellett volna fogalmaznom, hogy ne sértsek meg senkit. Én magam is meleg vagyok, de örülök hogy van párom, más különben nem tudom mihez kezdenék ebben a közösségben. Bar biztosan vannak "rendes" melegek is, akik nem sokat osztanak neg magukról, de rengeteg olyan van, akinek fontos, hogy mutogassa mindenkinek az alsógatyáját, pucérkodjon. Olyat is ismerek, aki most büszkén osztogatja, hogy barátja van, de előtte meg only fanset tolt, hetente más sráccal feküdt le. Na meg a nyitott kapcsolat. Az sokaknak miért kapcsolat?


Lehet én vagyok maradi, de azt kell mondjam nem lepődök meg miért van ilyen rossz hírnevünk.


Mit gondoltok?



jún. 18. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Beilleszkedni pontosan hová? A melegeket a politikai aktivizmuson kívül mi tartja össze? Mert szerintem semmi. A magamutogató cirkuszoló melegek szerintem még azon belül is egy kisebbség. Legtöbben ha fel is vállalják, de nem verik nagy dobra.

Én értem hogy ebből közösséget akarnak csinálni, de miről beszélgessen két meleg a melegségen kívül? Ugyanúgy lehetnek tagjai bármilyen más közösségnek is, amit ennél magasröptűbb célok fognak össze. Egyetemi közösség, stb.

jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok amiket leírtál, heteróknál ugyanúgy megvannak. Arról nem tudok, hogy rossz hírnevünk lenne; akik utálnak minket, azok így is, úgy is utálnak.
jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Heteroként is nehéz beilleszkedni bármilyen közegbe. Képzelem, milyen lehet akkor melegként...
jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondom hogy a férfiak eleve kicsapongóbb természetnűek. A melegek meg törtenetesen férfiak. Tehát nem azért ilyenek az emberek mert melegek, hanem mert férfiak. Akkor is ilyenek ha nőkkel vannak.


Én sem értem miért kellene beilleszkedned ebbe a "közössegbe". Miért kellene szexualitás alapján választani egy közösséget?

jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nemtomfantom ***** válasza:
100%
Saját meglátásom szerint a magamutogatós, only fans-ező, minden nap mással bujákoló ember nagyon bőven van a heterók között is, ez abszolút nem szexuális orientáció függő, kedves kérdező. A beilleszkedésről meg csak annyit, hogy hova? A társadalomba, vagy az LMBTQ+ közösségbe? Szexuális orientáció alapján nézni mondjuk a társadalmi beilleszkedést nettó hülyeség, mert aki nem tud beilleszkedni, az általánosan elmondható, hogy nem azért nem tud, mert a saját nemét szereti. Rossz hírneve meg a cápának van. Akik utálják a melegeket, meg a sztereotíp hülyeséget fújják miattuk, azoknak leginkább önmagunkkal van bajuk. Kirívóan és provokatívan lehet viselkedni bármilyen szexuális beállítottságúnak, csak a kisebbségen könnyebb ostort csattogtatni.
jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis storytime: elég maszkulin környezetben dolgozom. A párom és én 15 éve együtt vagyunk monogám kapcsolatban. Mivel mindketten férfiasak vagyunk, nem mondja meg senki, hogy mi együtt vagyunk. Elég diszkréten élünk, nem járunk melegbulikba, felvonulni, melegszaunákba, meg ilyen sztereotíp helyekre sem. Nos évfordulónkkor egy étteremben belénk botlott a kollégám és hát elég romantikus körülmények közt talált minket. Nos a f.szkalap a munkahelyemen elterjesztette, hogy pasim van, pedig kifejezetten kértem, hogy kezelje a dolgot diszkréten. Kb 2 hét után behívatott a főnökünk és számon kérte, hogy miért buzïskodom, ez egy munkahely nem a prájd, ne akarjak kitűnni, ne feltűnősködjek. Az eset óta tervezek váltani, mert elég toxikus lett a hangulat. Szóval ennyit arról, hogy a melegek nem tudnak beilleszkedni. Be tudunk, csak hagyni kell és nem keresztbetenni.
jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem, hogy a tarsadalomba. Pl tudjuk mar, hogy nem izleses egy tangaban vonulgatni. En is meleg vagyok de meg nem fordulna a fejemben.
jún. 19. 00:45
 8/13 Nemtomfantom ***** válasza:
100%
Szerintem sokunk fejében nem fordulna meg. Egyszer tini koromban Kölnben teljesen véletlenül belefutottunk egy ottani Pride-ba, na ott én is féltem a résztvevőktől, erőn felül próbáltuk minél gyorsabban elhagyni a helyszínt. Annak ellenére, hogy mára érintett vagyok a dologban, eszembe nem jutna a közelébe menni az ilyen dolgoknak, azóta se.
jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Jani Belucci ***** válasza:
93%
Klasszikus survivorship bias. Az interneten, médiában nyilván azokat a melegeket látod, akik mutogatják magukat, pont azért, mert mutogatják magukat.
jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A melegek java része nem vállalja fel magát,ez egészségtelen.

Önismeret kell,önelfogadás,egy tükör,aztán meg a külvilág.

jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!