Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Értelmesen kinéző, jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmesen kinéző, jóképű huszonéves vagy harmincpár éves melegek miért nem írnak vissza semmit ha rájuk írok?

Figyelt kérdés

Ha nem engem keresnek, hát oké, de legalább valamit írjanak.


Vannak akik nem csak jól néznek ki, hanem értelmes fejük is van, de rájuk írok normálisan és semmi.

Utána még egyszer megpróbálom, de akkor sem számonkérőn meg semmi tolakodás, de mégsem.


Miért van ez?


Az embert úgy lehangolja.


És mielőtt valaki azt mondaná, hogy túl öreg vagyok hozzájuk. 34 vagyok.



jún. 18. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Vannak ilyenek, sokat nem tudsz velük kezdeni, ennyi illem szorult beléjük
jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Hol szoktál írni nekik?

De ez nem meglepő nyugi, hogy nem írnak vissza.

Milyen céllal írsz, barátság, kapcsolat?

jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent lehet....de alapvetően ilyen a mai helyzet.....Nagyon sokan már 30feletti férfiakat idősnek tartják.sajnos.és ahogy irták az sem mindegy milyen célból írsz rájuk.A meleg világ nagyon megosztott lett ismerkedés terén is .A nagyobb rész maga sem tudja mit akar.szexet vagy csak egy jó képet,történetet szerezni amire kiélheti a pillanatnyi vágyát.Mindezt túlzott igényekkel.a kisebbik rész pedig szinte pengevékony rész pedig a valós kapcsolatot keresi.
jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező aktív vagy passzív vagy? :)
jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan, hogy valaki értelmesen néz ki. Az arc, a bőr, a forma semmit nem árul el arról az emberről, aki mögötte van.


Ha nem írnak vissza, az azt jelenti, hogy nem jössz be nekik. Nem mindenkinek van ideje naponta százszor leírni, hogy bocs, nem téged keresünk. Emiatt nem kell lehangolódni.

jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Én sokszor azért nem reagáltam semmit, mert baromi sok időt elvesz ha mindenkinek egyesével visszaírok, de még ha sablon szöveget másolok be akkor is. Nem akarok egész nap a telefonon lógni. Amennyiben időm engedte, természetesen válaszoltam rendesen. Én sem haragudtam meg, ha valaki nem válaszolt. Megvan mindenkinek a saját kis élete.
jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 Valaki írja már meg, hogy ez az aktív passzív dolog hogy működik. Tudom a jelentését, de nem értem. Ha valaki meleg, miêrt nem tudd egyszerre ugyan az lenni? Itt vannak pld a leszbikusok. Náluk nincs ilyen. Ott mindkét fél kielégíti egymást kölcsönösen. Pld az én esetembe bevállalnák egy ilyen kapcsolatot elvárnám a kölcsönösséget. Aki pedig csak aktìvként működik az a szemembe csupán lukhiányos látens melegség és a nő hiányát így pótolja.
jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Van olyan amiről te beszélsz, úgy hívják, hogy uni. És vannak átmenetek is, van aki többnyire passzív és van aki többnyire aktív, attól függően, hogy melyikhez van kedve legtöbbször.
jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7# a leszbikusok szerintem kicsit máshogy működnek mint 2 pasi. Sztem tök mindegy melyikük van felül ollózáskor. Na viccet félretéve: Van aki valóban csak arra vágyik, hogy meg legyen dugva, és van aki csak dugni akar. Ha pasival akar dugni akkor az ott nem látens, hanem nagyonn is tudatos meleg. Én pl. uni vagyok, szeretem mindkét szerepet. Pont az a lényeg, hogy mindkét fél kielégüljön. A passzív attól elégül ki, ha a bikája jól megdugja, az aktív meg attól, hogy a passzív partnerében lüktethet a farka. Ez kölcsönös kielégülés. Te uni vagy szerintem. Keress magadnak uni partnert.
jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 Lennél az Unikornisom, kedves válaszadó? ☺️
jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!