Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Ti hogy tanultátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Ti hogy tanultátok meg, hogy orálnál, mikor az aktív "irányít" (próbálok finoman fogalmazni), ne okozzon gondot a garat-reflex?

Figyelt kérdés

Tudom, valakinek nincs... De akinek volt ilyen problémája, hogy tudott úrrá lenni rajta?

Köszönöm!



jún. 12. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől tartok én is, úgy oldom meg, hogy nem csinálom mélytorkosan, csak szép lazán, eddigi partnereimnél nem volt ezzel probléma:D
jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem a mélytorokkal van a gond (ha én irányítok, akkor megy)... hanem mikor az aktív megfogja a fejem, és d..ni kezdi a számat a saját tempójában.
jún. 12. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érzés amikor dugja a szádat? Én öklendezek, pedig nem dugja a számát.
jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, aki kifejezetten azokra a hangokra gerjednek. Hogy nem megy simán, hang nélkül, némán, hanem öklendezve, köhintve, torokhangokkal, nyálasan tocsogva, vadul, az is jó. Dominánsabb a hatása. Nem baj az, ha nem megy mindenkinek rögtön torokra. Ez egyáltalán nem probléma, amit mindenképpen korrigálni, orvosolni kell. Nagyon szexi az úgy is, ha valaki nem profi kardnyelő.
jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig egyszer volt az aktív meg akarta dugni a torkomat. Rendes volt, megkérdezte elötte. Mondtam próbàljuk meg. Megpróbàltuk, öklendeztem. Mondta hogy semmi gond, és folytattam tovàbb normàlisan mélytorok nélkül. Így is élvezte.


Garat reflexet csak úgy tudod elveszteni ha folyamatosan ingereled ami soràn megszokja és ellenàllóvà vàlik. Konkrétan egyedüli módja hogyha szabadidődben sokat nyúlkàlsz le a torkodon és próbàlod ott tartani az ujjad anélkül hogy elhànyd magad. De ez nem egyik napról a màsikra történet. Ha minden nap szànsz rà egy kis időt akkor pàr hét alatt lehet szép eredményt elérni. De egyik napról a màsikra nem fog menni.

jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok keményen mélytorkosan szopni, úgyis ha a partnerem irányit, rányomja a fejem a farkára vagy dugja a számat, nem okoz gondot a garat reflex
jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom megerősíteni, amit a 4-es válaszoló írt. Szerintem sem probléma, ha nem megy mindig úgymond tökéletesen. Sőt, aktív szemszögből akár még szexi is tud lenni, ha a passzív ilyen fura mellékhangokat hallat, amikor a párja picit hevesebben dugja a torkát. :)
jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak spray-k, amiket ha befújsz, jelentősen tompul a garat-reflexed. Én is használtam és használok ilyet, DE: ezzel óvatosan, a garat-reflex nem véletlenül alakult ki, simán bele is lehet halni, ha nem működik megfelelően. Szóval óvatosan, és ne többet annál, mint amennyi feltétlenül szükséges. Én is szeretem a jó szexet, ahol lehet durvulni, de azért az életemet nem adnám érte. :D
jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha pedig állandó problémát okoz a garat-reflexed, nem csak itt, akkor érdemes elmenni kivizsgáltatni, lehet hogy csak egy garatfali csorgás, pikk-pakk rendbe rakják és volt probléma, nincs probléma. Ugyanígy savas reflux is okozhat túl erős reflexműködést, ezt is pikk-pakk rendbeteszi valami protonpuma-gátló.
jún. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -remete- ***** válasza:
100%
Pl engem izgat hogy nyeldeklem. A partnereim se szoktak arra panaszkodni, hogy épp megfulladok a farkukon. 🤤
jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!