Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valakit kisgyermek korában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit kisgyermek korában homoszexuális abúzus ér, az lehetséges, hogy a jól ismert elfojtási mechanizmus, az "azonosulás az agresszorral" homo vagy biszexuálissá teszi?

Figyelt kérdés

jún. 1. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen!
jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról tudok,akiből ezért lett szub és idős férfiakkal kalandozik,huszonéves létére.

Azt nem mondta,milyen abúzus érte,de az apjáról sosem beszélt,nyilván az tette vele,amit tett.

Értelmes, kulturált srác egyébként, ezért is lepett meg,milyen korú és kinézetű férfiakkal teszi,amit tesz.

jún. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.

Én jártam egy fizetős travihoz.

Nagyon szép , értelmes "srác" volt.

A pénzt pl amit így keresett a saját oktatasára fordította.

Pár alkalom után beszélgettünk is már. Őt pl hat évesen molesztálta egy masik tizenéves srác.

jún. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 -remete- ***** válasza:
76%
Szerinzem inkább homofób lesz mint lmbtq ember. A melegséget nem lehet programozni ez az indentitás szexualítás huzalozás kérdése. Nem kapcsolható ki be.
jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
12 évesen kellett a mostoha tesómat rendszeresen leszopni. Hiszem hogy emiatt nem szopok a mai napig és emiatt vagyok meleg…
jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Két osztálytársnőmet is érte 11 évesen, "abulzus"

Egyiket Papunk molesztálta, másikat akkor 30éves nagybátyja verte és dugta meg.

Akkor ők ezért lettek heterók!?

jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ennek esélyét még a pedagógiai pszihológia is csak csekély mértékre teszi. Például ismerek valakit, akit egyszer abuzált a bátyja és biztosan nem ezért lett meleg. Máskülönben ilyen eldeformáltsággal nem tudna normális kapcsolatokat kialakítani és nem csak "életútellenes" melegség alakulna ki benne...
jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 everlight ***** válasza:
92%

Hülyén hangzik de én örültem volna neki,12-14 évesen rengeteget fantáziáltam róla hogy egy 18-22 éves fiú kezdeményez nálam,csak hát gyerekként se voltam annyira szép.


Ennek ellenére lettem-vagyok bi hogy egy felnőtt férfi se molesztálz gyerekként.

jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

58f 7-8 evesen 16-18 eves fiuk vrueztrk be a joba. Nem volt durvasag erosuak hanem finomak voltak tetszett amit csinaltak. Leginkabb szopogattak futykost meg nyaltak hatsomat. Engem viszont raszoktattak szopasta. Eloszor egymasnak majd mondtak csinaljam. Szoltak addig kell csinalni amig kijon belole azt lenyelni es kesz. Ez nagyfius jatek. Szinte minden nap. naponta atlag 2+4 de volt hogy tobbet. Hatsomat eloszor Dagalyban egy kb 30-as pasi dugta meg a melegbizes medenceben. Addig simogatott beszelt amig hagytam maham. De jo volt kozbem farkammal jatszotz.

Ihy lettem bi

júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy pap meg erőszakolt 13 évesen.
júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!