Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem a mechanizmust....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a mechanizmust. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Normál esetben ahhoz, hogy egy pete megérjen és kilökődjön, 7-14 nap kell. Akkor miért van az, hogyha valaki elfelejt bevenni egy szem gyógyszert, akkor az utána következő 7 napra veszti el a védettségét?
2012. febr. 28. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sem értem teljesen, de talán arról lehet szó, hogy ha épp azt a szemet felejti el valaki bevenni, ami a peteérés napjára esik, akkor megindul az érés, és az érés folyamatát már nem tudja leállítani a többi szem bogyó. Én erre tudok gondolni, de reméljük, valaki hozzáértő is válaszol. :)
2012. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!