Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor elkezdtek randizni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elkezdtek randizni majd járni valakivel, hány naponta szoktatok találkozni? Az első pár hónapban hányszor találkoztatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban melegektől kérdezem. Tudom nincs erre konkrét szám, ami a jó, de mi számit már túlzott ragaszkodásnak és mi az ami meg túl kevés. Kiváncsi volnék, akinek komoly szándékai voltak egy tartós kapcsolat kiépitésére annak hogy alakult a dolog, milyen sűrűn találkoztam és ez hogy alakult az első pár hónapban. Mennyit beszéltetek? Csak hogy lássam kb mi az átlag.

máj. 7. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig a két embertől, a szimpátia mértékétől függ.És persze a munka,vagy a magánélet függvénye.

Nálam pl úgy volt eddig, hogy első tali után két-három nappal volt a második,majd többször egy héten, végül a közös hétvégék.Sok programmal,beszélgetéssel.

Egyik kapcsolatomban sem volt testiség az első hónapban !

máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írni egymásnak majdnem minden nap.

Találkozni hétvégén és akkor 24órát együtt lenni.

máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi jelentőséget meg értelmet ne tulajdoníts az átlagnak, mert teljesen értelmetlen ilyen kérdésben átlagot keresni. Ahogy a helyzet hozza. Amikor mindketten azt érzitek, hogy szeretnétek a másikkal találkozni, akkor talizzatok és ennyi. Nagyon-nagyon szituációfüggő, hogy ki milyen gyakran beszél, ír vagy találkozik a másik féllel. Nem lehet rá átlagot szabni. Nálunk úgy volt, hogy naponta írtunk mondjuk 3-4 rövid kis üzenetet, nem többet, nem regényeket, hogy ne legyen túl sok és ne egymáson csüngjünk egész nap, meg hagyjuk a másikat is élni, dolgozni, pihenni stb., ne másszunk egymás privátszférájába egész nap, de mégis meg legyen az az érzés, hogy minden nap gondolok rád, eszembe jutottál. Beszélni kb. 2-3 naponta beszélgettünk mondjuk 20 percet - fél órát telón. Nem többet, nem másfél órán keresztül toltuk az "életem története" című kiselőadást, amitől a másiknak még az életkedve is elmegy. Személyes tali meg 7-10 naponta volt, randi, séta, mozi, étterem, közös program stb. (nem szex, az hónapokig nem volt), de csak azért 7-10 naponta találkoztunk személyesen, mert távolabb laktunk egymástól, más városokban és így tudtuk megoldani, összeegyeztetni a találkozó időpontját a suli, család, munka, egyéb kötöttségek/kötelezettségek mellett. De hát ez mindenkinél más, hogy ki milyen gyakran tud vagy szeretne találkozni a másikkal. Lehet, hogy ha közelebb laktunk volna egymáshoz, akkor gyakrabban taliztunk volna személyesen vagy ilyesmi. Aztán kb. egy 3-4 hónap eltelte után kezdtünk el gyakrabban találkozni, mondjuk hetente kétszer-háromszor. Fél év után aludtunk egymásnál először és kb. nagyjából ekkortájt történt meg az első együttlét is. Nem rögtön az első egymásnál alváskor, de kb. nagyjából abban az időszakban. És igen, mi ennyi ideig vártunk, nálunk nem úgy volt, hogy az első-második-harmadik randi valamelyikén már rommá szexeltük magunkat. Mi szerettük volna megismerni egymást előtte, szerettük volna lépésről lépésre felépíteni a kapcsolatot, kialakítani a bizalmat, mielőtt ágyba bújunk egymással. Én ezt ma sem bánom, hogy így alakult. Az elmúlt 10+ év is ezt bizonyítja. Ezzel nem azt mondom, hogy ha rögtön szexuális aktussal indít egy pár az ismerkedéskor, az ne lehetne tartós kapcsolat a későbbiekben, de mi nem ezzel indítottunk. Nálunk sokkal fontosabb volt egymás emberi oldalának, személyiségének a megismerése, mint a szex. Tehát fél év után kezdtünk el egymásnál aludni heti 1-2 vagy havi 5-6-7 alkalommal, ez tartott egy újabb fél évig és végül 1 év után költöztünk össze.

Amit én soknak éreztem volna az elején ismerkedéskor, az az egész napos intenzív nyomulás lett volna a másik fél részéről. A félóránkénti-óránkénti üzenet, kényszeres beszámoló arról, hogy éppen mit evett, mit ivott, hol járt, mit csinált, kivel találkozott, stb., egyéb felesleges információk róla, meg a naponta 3-4-szer órákig tartó hívások, beszélgetések. Szerintem tali se kell az elején naponta, mert hamar elmúlhat a varázs. Nyugodtan lehet pár napos szüneteket tartani közötte, legalább mire eljön a következő randi ideje, addigra már jobban várjátok egymást és jobban örültök egymásnak mindketten. Nem jó túltolni, meg ráakaszkodni a másik félre rögtön az elején. Kell egy kis idő külön is, feldolgozni önmagunkban a közös élményeket, az intenzív érzelmeket, egyebeket.

máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van igazi szimpatia MINDKET reszrol akkor probalnak az emberek annyiszor talizni ahanyszor csak tudnak.

Nekem parommal megvolt az elso randi es mind a ketten ereztuk hogy ez mas. Onnantol kezdve szinte sulve fove egyutt voltunk.


Ha az egyik fel nem akar talizni akkor azt offolni kell.


30/F

máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!