Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már féltékeny rátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már féltékeny rátok a párotok? Ha igen, ez miként mutatkozott meg?

Figyelt kérdés

máj. 4. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egyik párom hirtelen az lett,furcsállottam is.Aztán kiderült,hogy ő pasizott be és mondjuk úgy," elterelő manőver " volt.

Szerencsémre más párom nem volt ilyen,sem én velük szemben.Önbizalom deficit a féltékenység.

máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb akarhanyszor ha a szuleimhez megyek
máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkúrt egy nőt előttem...gyengén kaptak,de végignéztem.
máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedésén és a nézésén is látszott minden alkalommal. Meg éreztem rajta, hogy nem tetszik neki, ha rajta kívül más férfinemű egyedekkel találkoztam úgy, hgy nem volt ott. Akkor is, ha tizen- huszonéves barátságról volt szó, akkor is ha, hetero volt a másik. Már nem a párom. :)
máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűk farmert veszek fel amiben a farkam is kirajzolódik ,addig cirkuszol amig le nem veszem!
máj. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt ilyen párom, igaz nem is volt részem hosszútávú kapcsolatban. Viszont én tudom magamról, hogy féltékeny tipus vagyok. Annyi ideig még egyik "kapcsolatom" sem tartott hogy ez problémát okozzon (legalábbis azt hiszem nem tettem semmi olyat ami féltékenységből eredt volna), de ennek ellenére tudom magamról hogy az lennék bizonyos helyzetekben. És persze ez az önbizalom hiány miatt van. Mert ugye az ember nem hiszi el, hogy tényleg ő kell a másiknak és nálam az se segit, hogy eddig nem is kellettem senkinek. Mindig komoly kapcsolatnak indult aztán mindig az lett a vége hogy "rájött hogy nincs idelye igazi kapcsolatra" (nem vicc, 2x is ezzel a dumával dobtak).

Lehet hogy ha eljérnék terápiára akkor valamit javulna a helyzet, bár szeriem ilyen mértékű bizalmatlanságon ami bennem van 30 éves kor felett már nem lehet igazán segíteni. Ezért inkább maradok egyedül. Nem készitek ki senkit a féltékenykedésemmel, és mások se tudnak nekem csalódást okozni. Win win... 😅

máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne falazd be magad, 6-os válaszoló. Ahogy fogalmazol,nem hinném,hogy okod lenne önbizalomhiányra és arra, hogy kételkedj mások érzéseiben, ha ismét jelölt lenne a láthatáron!
máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk olyan is volt, hogy a gyakorira irogattam valami politikai temaju dologban, es mikor o odajott en gyorsan eltettem. Hiaba mondtam neki, mit irtam, ot ez nem erdekelte, csak hogy minek rakom el. Amugy meg miota egyutt vagyunk senki ismerosommel nem talalkoztam, ha meg igen, akkor kiakadt h bezzeg az o szulinapjara elmegyek, de a sajat barotomera meg nem mentem (igaz akkor meg csak randiztink, nem is voltunk kapcsolatban.)
máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as válasz alapján érthető, miért nem mernek, vagy akarnak sokan a régi barátjukkal,ismerősükkel találkozni. Engem is azért "selejtezett " le a legjobb barátom,mert a kedves párja kisajátította és megy a hiszti,ha mással szóba mer állni.
máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

A férjem nagyon féltékeny volt rám 2 éve, amikor GYED után visszamentem dolgozni. Mindig is szerettem a szakmámat, és szerencsére jó munkahelyem van. A hosszú gyermekemmel kettesben töltött idő után különösen jó érzés volt újra felnőtt emberek között lenni, sikerelmenyeket szerezni a munkámban.

(Természetesen imádom a gyermekemet, de szerencsére ő is nagyon jól érzi magát gyermek közösségben, és mivel csak heti 30 órát dolgozom, így is sokat vagyunk együtt.)

A lényeg az, hogy a férjem azt látva, hogy milyen örömmel megyek minden hétkoznap dolgozni, a fejébe vette, hogy én biztos kavarok a főnökömmel/ férfi kollégámmal/férfi ügyféllel. Hiszen más oka nem lehet a lelkesedésemnek. Gondolom önmagából indult ki, mert ő kb 4 éve minden nap munkahely váltson gondolkodik a körülmények miatt. Rettenetes hisztit csinált ami hónapokig elhuzodott. Minden nap percről percre jelentenem kellett neki, hogy épp mit csinálok. Fotókkal bizonyitanom, hogy min dolgozom, és kivel. Rettentően megnehezitette a munkámat. És frusztrált is. Odáig fajult, hogy a főnökömmel is beszéltem erről. Aki csak fogta a fejét, és felajanlotta, hogy a férjem rendelkezésére bocsátja a biztonsági kamerák felvételét. Aztán végül valahogy lecsengett a dolog. De szörnyű volt, mert szeretem a férjem, és rosszul esett, hogy meggyanusitott, hogy nem.

máj. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!