Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kedvelem őt, akár még az is lehet hogy beleszeretnék, de a szex szörnyű. Kéthavonta egyszer szexelünk, néha van orál, de az is rossz. Nagyon ragaszkodik hozzám, de én hozzá nem. Mielőtt megismerkedtem vele sokat kalandoztam, sokkal izgalmasabb szexben volt részem. Nem akarom feladni az élvezeteket, a szerelem javára sem. Azonban nem akarom kitörölni az életemből, mert kedvelem, de tudom hogy ő többre vágyik mint barátság.
febr. 15. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szerelmes és a szex se jó

Ez miért éri meg neked?


Néha jobb önzőnek lenni. Majd talál mást akihez ragaszkodhat

febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jani Belucci ***** válasza:
100%

"Nagyon ragaszkodik hozzám, de én hozzá nem."


Itt a válasz. Legyél vele egyenes. Mondd meg neki, hogy kedveled, de nem akarsz tőle ennél többet.

febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kevés az infó egy rendes válaszhoz.

Miért csak 2havonta? A szex tanítható tanulható valamilyen szinten.

Nagyon ritkán találkoztok?

Akkor meg hogy lenne belőle kapcsolat.


Szex nem stimmel nálatok de minden más 100% - akkor az meg oldható másképp is.

Akivel minden téren stimmel a kapcsolat olyan nem létezik csak a romantikus könyvekben.

febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy legyen a lottón ötösöm, hogy nem fogod megszakítani ....

Sokan kérdeztek már hasonlókat, személyesen is ismerek kettőt.Mind benne maradt ilyen "kapcsolatban" és sóhajtozik,panaszkodik azóta is...

febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megszakítottam vele a kapcsolatot. Így a legjobb mindenkinek.
febr. 19. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Legalább egy valaki,aki mert lépni a saját érdekében. Mert a legtöbb csak panaszkodik,de benne marad....

Mielőbb találj olyat, akivel minden téren,minden szuper !

febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!