Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindr-en nektek is szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindr-en nektek is szoktak írni feltűnően vonzó kamus külföldiek?

Figyelt kérdés
Eléggé vidéken lakok, nem sok külföldi fordul meg itt. Illetve, nem vagyok azért olyan húdejó pasi szerintem, hogy olyan kaliberű férfiak írjanak rám, mint mondjuk most valaki, aki elvileg külföldi. De már korábban is volt egyszer ilyen, egy feltűnően vonzó srác írt angolul. Már nem is tudom mit akart, hogyan lett vége. Ez nem egyedi eset ugye? Veletek is szokott ilyen lenni.

febr. 7. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi, minden partnerkereső tele van kamu, lehúzós profilokkal. Egy bot van mögöttük (automata csevegőrobot), amelyik próbálja elhitetni mennyire bejössz neki, hű de szerelmetes, pont a zsánered, de sajnos nincs pénze ideutazni, adj már neki kölcsön pár száz eurót s utána máris egymáséi lehettek. Egyenlőre angol nyelvre vannak fejlesztve a botok, a nyelvi modulok még eléggé google transalate szintűek, azonnal ki lehet szúrni, hogy fordítás.
febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez abszolút lehúzás, teljesen felesleges belekezdeni a beszélgetésbe
febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!