Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Körülmetélt fiatalok ! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt fiatalok ! Titeket izgatnak a fitymások, vagy inkább a szintén metéltek ?

Figyelt kérdés

2023. nov. 8. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apam normalis erveket mondott, es meg nem nagyon voltam tisztaban ezekkel szoval nem nagyon izgattam magam. Mondta, hogy mikor lesz a mutet, elkisert, levagtak azt most itt vagyok, sztm #10 te is belementep voona 11 evwsen.

4es voltam.

aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Mégis milyen érv szól a metélés mellett, ha egyébként nincs gond vele?


Én nem vagyok metélve de tudok válogatni, ha olyan a kedvem hátra húzom teljesen és gyűrűvel fixálva elvileg olyan mint ha metélt lennék. Izgató az is, de nekem alapvetően jobb ha van fityma, különösképpen hétköznapok alatt.


Mondjuk ezt a variálást csak szexnél, maszturbálásnál próbáltam még, elég is oda... ;)

aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 everlight ***** válasza:
100%
12.Sok esetben olyan súlyos a fitymaszűkület,akár gyerekeknél is hogy nincs más megoldás csak a körülmetélés.
aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a válaszoló már nem írta...


Nekem biztos volt szűkület, tisztán emlékszek a még nagyon gyerekkoromból, hogy egyszer tisztogatásnál úgy felakadt, hogy a háziorvos pattintotta vissza.


Kamasz koromban ez abban nyilvánult meg, hogy ha felállt nem lehetett hátrahúzni. Kizárólag petyhüdt állapotban lehetett csak szabaddá tenni a makkot. Idővel hátra tudtam, de akkor úgy is veszett lankadásig.


Az internet korában a nagyobb élvezkedés reményében vettem többek között vizes pumpát is. Évekig pumpálgattam, néha igen erősen úgy, hogy meg is duzzadt a fitymám.


Ez azt eredményezte, hogy a kezdetben szűkös fitymám bőséges lett, így manapság ahogy fentebb írtam, el tudom dönteni egy péniszgyűrűvel, hogy fitymás vagy metélt legyek. Mindkét opció másképp élvezetes.


Úgyhogy utólag is áldom mindegyiket, hogy senki se foglalkozott vele olyan szinten, hogy valamilyen formában metéljenek.


Nem mondom azt, hogy másnak is működött volna ez a pumpálás, mert én se a célból vettem, de sokszor nem érdemes egyből szikével rontani a dolgoknak, még ha akkor az a legegyszerűbb.


Helyette egy olyan szülő gyermek viszony, amelyben lehet ilyenről is beszélni és ha a gyermek rájön, hogy tényleg szar a műszer, akkor előbb felmérni a lehetőségeket és csak a szükséges mértékben beavatkozni. Ilyen esetben nem kellene egy olyan érzésről fantáziálnia, amit sose tapasztalhat már meg, mert édesapjának az volt a legnagyobb gondja, hogy a fiának hogy néz ki a farka...

aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a metélt izgat, jobb kinézetr van és igényesen tiszta és rendben van. A makk ha kened időnként nem szárad ki és még jobb ránézni is. Nekem hátrahúzva van és ezt is szokták értékelni.
aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!