Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Körülmetélés vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélés vélemények?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület miatt pár napja körülmetéltek. Mivel egy ideje már fennállt a probléma, nem különösebben rázott meg a dolog. Sőt, inkább örültem neki, hogy végre megoldódik. Az érdekelne leginkább, hogy ki hogy viszonyul ahhoz, ha a partnere körül van metélve. Én aktív vagyok, de mindenki véleménye érdekel. Nekem személy szerint izgató látni, ahogy hátracsúszik a bőr a partneremen, szeretek játszani vele, és szerettem, ha az enyémmel játszottak. De semmi bajom nem volt soha azzal a gondolattal sem, ha esetleg valaki körül lenne metélve. Szóval ki hogy áll a dologhoz?
2023. ápr. 5. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem senkit nem zavar. Amerikában kb alap.
2023. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat a hosszú laza fityma, de izgi lenne körülmetélt sráccal is. Egyik sem zavar ha jó fej a farok gazdája. :)
2023. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem jön be.
2023. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jön be a körülmetélt farok, de az sem ha szűkületes, ha a kettő közt kéne válasszak akkor inkább metélt legyen.
2023. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a farkad, akkor nem igazán fog számítani, hogy metélt vagy. A szűkületes farok nekem nagyon kiábrándító, látszik, hogy kényelmetlen az az állapot és kinézetre sem egy szép látvány. Itthon aránylag kevés metélt férfi van, ezért furcsa látvány lehet sokaknak elsőre, de nem gondolom, hogy emiatt hátrányban lennél
2023. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"és szerettem, ha az enyémmel játszottak." Hogy játszottak a tiedel ha hatra húzza nem faj hogy szűk?
2023. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Nem volt mindig ennyire szűk. Korábban egyáltalán nem tűnt vészesnek, sőt, még kellemes érzés is volt, hogy szorít egy kicsit. Kb. 3 éve volt először, hogy kis apró sebek jelentek meg rajta. Aztán ez egyre gyakoribb lett, egyre lassabban gyógyult, hegszövetek jelentek meg, ami miatt még szűkebb lett, és így tovább. Semmi különös oka nem volt, egyszerűen a korral csökkent a bőr rugalmassága, így ami korábban kicsit volt csak szűk, az már túl szűk lett.
2023. ápr. 6. 09:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma vele. A partner személyisége a lényeg és az élvezet. Az, hogy mekkora az előbőr vagy van-e egyáltalán, az nekem nem számít.
2023. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 everlight ***** válasza:
100%
Hát gondolom azért fitymaszűkülettel fájdalmasabb a szex,
márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, megírnád, kérlek, hova is kérjek beutalót?

Ugyanez a problémám, ami neked is volt.


Köszi előre is!

jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!